فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس آشپزی / تهیه لباس اشپزی زنانه با انواع طرح و رنگ
تهیه لباس اشپزی زنانه

تهیه لباس اشپزی زنانه با انواع طرح و رنگ

در تهیه لباس اشپزی زنانه لازم است که به نوع پارچه و نوع دوخت و مدل توجه کرد و ان را از مرکزی تهیه کرد که برای انتخاب محصول مشاورین بتوانند به خوبی شما را راهنمایی کنند و شما را با تمامی مشخصه های یک لباس اشپزی زنانه اشنا کنند و با پوشیدن لباس در محیط کارتان راحت باشید.

امروزه با حضور زنان در تمامی مشاغل و حرفه ها تولید کنندگان لباس های کار شروع به طراحی انواع لباس برای بانوان کردنند که یکی از انها انواع لباس اشپزی و سر اشپز بانوان است.

تهیه انواع لباس اشپزی

تهیه انواع لباس اشپزی زنانه در تهران

تولید کننده انواع لباس اشپزی به نوع کار برد لباس توجه می کنند و بر اساس نوع فعالیت شما در اشپز خانه و مراکز تهیه غذا لباس متنوعی طراحی کردن .

در شغل اشپزی معمولا ساعت کا طولانی است و بیشتر اوقات از صبج تا نیمه شب کاری سنگین و فشرده هست البته با توجه به محیط کار متفاوت است .

اشپز خانه که محل کار اشپز می باشد اغلب گرم و مرطوب است .اشپز باید از لباس سفید و کلاه سفید استفاده کند به منظور رعایت بهداشت بپوشد.

در اشپز خانه های بزرگ چون تنوع غذا و به همان شکل سمت هر کدام از نیرو ها متفاوت است لازم است از لباس مخصوص مهارت از یکدیگر متفاوت باشد مثلا لباس سر اشپز یا شف باید با لباس اشپز یا کمک اشپز متفاوت باشد لباس کارکنان بیرون از اشپز خانه مثلا نیروهای سالنی و گارسون باید از نیروهای اشپز خانه مجزا باشد اما هماند طور که متفاوت هست ولی هماهنگی و هارمونی رنگی با بخش اشپز خانه داشته باشد .

تهیه انواع لباس اشپزی

مرکز پخش لباس اشپزی زنانه در تهران

مرکز پخش لباس اشپزی زنانه ” اسفید “در صدد است با طرح های زیبا و شیک برای سر اشپز و کارکنان اشپز خانه به خصوص برای خانمها لباس هایی مناسب راحت و زیبا ارایه می کند .

لباس شف یا سر اشپز زنانه با طرح و رنگ دلخواه شما عرضه می شود لباس اشپز و کمک اشپز با انواع طرح ورنگ کلاه و مقنعه و روسری زنانه و همچنین با انواع پیش بند و دستگیره خدمات رسانی می کند.

تهیه انواع لباس اشپزی

 

اشنایی با انواع لباس اشپزی زنانه با انواع مقنعه

در تهیه لباس اشپزی زنانه اشنایی با انواع لباس اشپزی زنانه و انواع مقنعه برای مسئول اشپز خانه بسیار لازم و ضروریست که کارکنان احساس راحتی و شادی داشته باشن تا بازده کار بالاتر رود .

جنس پارچه مقنعه و یا روسری و کلاه برای لباس اشپزی زنانه خیلی مهم هست چرا که محیط گرم اشپز خانه رابطه با نوع جنس روسری کلاه یا مقنعه دارد .

همچنین مدل هم تاثیر بسزایی در انتخاب این محصول دارد .

تهیه انواع لباس اشپزی

 

فروشگاه انواع لباس اشپزی زنانه در رستوران ها

برای تهیه لباس اشپزی زنانه فرروشگاه  لباس اشپزی زنانه ” اسفید “با ارائه بهترین طرح ها و بهترین کیفیت دوخت توسط کارشناسان خود در امر مدل ترکیب رنک و نوع پارچه محصول دلخواه شما را به صورت سفارشی اماده می کند با چاپ ارم و لوگوی شما وبا با استفاده از تکنیک گلدوزی روی پارچه خدمات رسانی می کنند .با استفاده از پارچه هایی با طرح های سنتی ویا مدرن و اسپرت با پارچه های جین وتزیینات چرمی کاری به روز را به نمایش می گذارد.

تهیه انواع لباس اشپزی

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

نمایندگی لباس فرم آشپزی

نمایندگی لباس فرم آشپزی مردانه باکیفیت عالی و قیمت مناسب

نمایندگی لباس فرم آشپزی: خیلی از مردم پس از گذراندن زمان طولانی در منزل برای …