فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / تولید لباس کار لاتکس مخصوص شهرداری
تولید لباس کار

تولید لباس کار لاتکس مخصوص شهرداری

تولید لباس کار: لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلایق،نوع فعالیت شغلی و شرایط آب و هوایی می توان انتخاب می شود. جدا از ضرورت های که در پوشیدن لباس کار مناسب در محیط کار وجود دارد که یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان فرد و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.

تولید لباس کار

البته کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از  لباس کار برای متحدالشکل شدن نیروی کار، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه، ایجاد نظم و آراستگی افراد از فواید دیگر در استفاده از لباس کار می باشد. البته با افزایش رقابت در عرضه محصول یا خدمات، و همچنین پیشرفت های چشم گیر در صنعت چاپ لباسکار، در حال حاضر کمتر سازمانی از فضای مناسب پشت لباس جهت معرفی محصولات و خدمات خود استفاده نمی کند.

چند نکته در مورد انواع لباس کار

  • لباس کار می بایست کاملا دارای اندازه مناسب با فرم بدن باشد.
  • کارگرانی و کارکنانی که در مجاورت ماشین آلات صنعتی مشغول به کار می باشند مباید تاحد لازم از بکارگیری لباس کار بدون هیچ گونه پارگی و بدون استفاده از هرگونه آویز و ساعت و همچنین انداختن کلید در جیب شود .
  • لباسکار کارکنانی که در محیط دارای پر گرد و غبار و مواد قابل اشتعال و انفجار و مسموم کننده مشغول بکار می باشند نباید دارای جیب و لبه باشد زیرا احتمال اینکه گرد و غبار و مواد مسموم و مضر در چین و چروک و لبه های لباس باقی بماند زیاد است.
  • لباسکار های نسوز مخصوص محافظت در برابر آتش می بایست دارای اقلامی چون کلاه و دستکش و کفش به صورت یک تکه و سرهمی باشد.
تولید لباس کار

جنس انواع لباس کار

تولید کنندگان لباس کار در ساخت و دوخت لباس می بایست توجه داشه باشند که جنس لباس می تواند از الیاف طبیعی، الیاف مطنوعی، مخلوطی از الیاف طبیعی و مصنوعی، نانو دقت داشته باشد. هر کارمندی که در شغلی مشغول به کار می باشد لباس کار حرفه ای مربوط به آن کار را به تن دارد که جنس پارچه نسبت به شرایط کار و ظاهر لباس از نظر مقاومت در مقابل چروکیدگی و عدم تولید الکتریسیته ساکن از مخلوط ۷۱ درصد پنبه ،۳۱ در پلی استر، یا وزن۳۲۰ تا ۴۲۰ گرم بر اساس فصل و شرایط اقلیمی در نظر گرفته شود.

لباس کار شهرداری

پاکیزگی شهر و معابر عمومی فرایند سختی می باشد که کارگران شهرداری آن را به بهترین نحو انجام می دهند.
لباس کارگران شهرداری می بایست بگونه ای طراحی شود که در شب خودروها در فاصله چند متری متوجه حضور این افراد در خیابان شوند و این امر موجب جلوگیری از بروز حوادث ناگواری برای این افراد می شود. شهرداری ها ملزم به استفاده از لباس نارنجی و نصب نوار شبونگ روی لباس و ابزار مورد استفاده کارگران می باشند.

تولید لباس کار


لباس فوق به رنگ نارنجی و دارای نوازر شبرنگ دار برای دید بهتر در شب می باشد. لباس های کار شهرداری قابل طراحی در رنگ های مختلف با توجه به درخواست کاربر می باشد. همچنین جنس این نوع لباس کار از نوع لاتکس می باشد. لاتکس یکی از بهترین نوع پارچه های بادی موجود در بازار می باشد.

اهمیت استفاده از لباس کار شهرداری

تولید لباس کار: لباس کار کارگران شهرداری یکی از وسایل اسحفاظی فردی بوده که کارکنان می بایست با لباس کار متناسب با محل کار در سرکار حاضر شوند. لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه،دست و پاها را در مقابل شریط محیطی محافظت می نماید. لباس کار کارگران شهرداری به منظور محافظت از بدن عزیزان،در هنگام نظافت و جمع آوری زباله ها به کار می رود.

تولید لباس کار لاتکس مخصوص شهرداری

تولید لباس کار: اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که نوع خاص طراحی لباس های کارکنان شهرداری و چاپ آرم شهرداری بر روی آن سبب یک شکل نمودن تمام این پرسنل و تمیز وظایف آنان از دیگر کارمندان شهرداری و احترام شهروندان و ساکنان آن محیط را در پی خواهد داشت. تولیدی اسفید که فروش لباس کار لاتکس مخصوص شهرداری را بر عهده دارد در تولید این نوع لباس ها تمام تلاش خود را میکند تا تمام نکات مهم در فرآیند تولید این نوع لباس ها رعایت شود. جهت خرید این نوع لباس کار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تولید لباس کار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …