فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار به قیمت کارخانه
خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار به قیمت کارخانه

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار: حفاظت و ایمنی در مقابل عوامل محیطی با پارچه فلامنت کج راه که استحکام بالای هم دارد و این پارچه در کاهش میزان تعریق نقش بسزایی دارد و سبب تبادل جریان هوا با سطح پوست میباشد. در این نوع مدل لباس کار معمولا دو جیب پایین کاپشن و یک جا خودکاری روی بازو و دو یا یک جیب روی سینه که بر روی آن می توانید گلدوزی و یا چاپ لوگوی شرکت را داشته باشید. برای شلوار نیز کمر کش دار با پل کمر و دو جیب در بالای آن و برای مشاغلی هم یک جا آچاری در کنار شلوار تعبیه می شود.

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار

کاپشن و شلوار از نظر استانداردهای روز دنیا می بایست جنس آن با شرایط کار مناسب باشد و ظاهر لباس درمقابل چروکیدگی مقاوم باشد و تولید الکتریسیته ساکن نکند. معمولا از جنس ۷۰% پنبه و ۳۰% پلی استر با گرماژهای مختلف استفاده می شود و در شرایط مختلف آب و هوایی و فصول مختلف جوابگو است. لباس کار که مورد تایید استاندارها باشد باید در اثر ریختن پیلیسه و یا حرارت زیاد احتمال سوختگی آن کم باشد و این گونه کاپشن شلوار ها معمولا با ۹۰% پنبه مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع لباس کار با پارچه بافت کج راه با تراکم بالا و نخ چهل دولا تولید می شود.

اهمیت استفاده از کاپشن و شلوار کار

تقریبا تمامی مراکز تولیدی و صنعتی موظف به استفاده از لباس کار می باشند و در این میان، انتخاب یک لباس کار خوب با مقاومت بالا و قیمتی مناسب، از جمله نکاتی خواهد بود که می بایست به آن ها توجه کرد. می توان گفت کاپشن و شلوار کار، از جمله پرطرفدارترین و پر کابرد ترین انواع لباس کارها هستند.

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار

از این نوع لباس کار، در کارخانجات و مراکز صنعتی، تعمیرگاه ها، شرکت های ساختمانی، شرکت های خدماتی و کارگاه های تولیدی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. کاپشن و شلوار های تولید شده در مجموعه اسفید کار، از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و تمام نیازهای ایمنی افراد را در محیط های کاری براورده میسازند.

انواع کاپشن و شلوار کار

  • کاپشن شلوار کارگری
  • کاپشن شلوار سرپرستی
  • کاپشن شلوار مهندسی
  • کاپشن شلوار مدیریتی

کاپشن شلوار کارگری :

لباسکار کاپشن و شلوار کارگری به صورت دو جیب روی سینه، دو جیب فیلتو یا روکار پایین کاپشن که کاپشن به صورت کش دار یا به صورت چسبی یا دکمه ای میباشد. شلوار آن نیز به شکل کش دار و پل دار دارای دو جیب جلوی شلوار و یک جیب پشت شلوار است که در برخی از موارد طبق درخواست مشتری بغل زانوی شلوار یک جیب یا جای آچار دوخته می شود.

کاپشن شلوار سرپرستی :

لباس کار کاپشن و شلوار سرپرستی نیز مثل کاپشن شلوار کارگری خواهد بود با این تفاوت که در مدل و رنگ بندی کاپشن شلوار سرپرستی تغییراتی ایجاد می کنند که سرپرستان از کارگران متمایز باشند.

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار

کاپشن و شلوار مدیریتی:

در این نوع کاپشن و شلوار کار مدیریتی، کاپشن کار به شکل کاملا ساده و شیک از پارچه های کجرا، پلی استر، پنبه و کتان می باشد که شلوار آن به شکل کاملا شخصی دوزی شده است و اندازه گیری نفر به نفر صورت می گیرد و مدل آن دلخواه است که در اکثر موارد به صورت شلوارهای شخصی می باشند. تولیدات این شرکت از نظر دوخت و پارچه دارای ۶ ماه گارانتی می باشند.

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار به قیمت کارخانه

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار: یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های خرید امروزی انواع لباس کار روش خرید آنلاین از سایت های فروش می باشد. گروه اسفید کار به عنوان یکی از فروشندگان و تولید کنندگان انواع کاپشن و شلوار کار و لباس کار در کشور می باشد. جهت خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار به قیمت کارخانه و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید آنلاین انواع کاپشن و شلوار کار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …