فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید انواع دستکش ایمنی در تهران
خرید انواع دستکش ایمنی

خرید انواع دستکش ایمنی در تهران

خرید انواع دستکش ایمنی: دستکش ایمنی کار یکی از اساسی ترین لوازم ایمنی به حساب می آید که استفاده از آن برای بالا بردن کیفیت کار تا حد زیادی الزامی می باشد. امروزه در جدیدترین قوانین کاری به ویژه مشاغلی که امکان بروز هر گونه حادثه ای وجود دارد استفاده از تجهیزات ایمنی بسیار مهم به شمار می آید، بر همین اساس است که بسیاری از کارکنان شرکت های مهندسی و کارگاه ها به تجهیز کردن کارگران و مهندسان خود اهمیت بسیار زیادی می دهند.

خرید انواع دستکش ایمنی

ویژگی دستکش ایمنی مناسب

البته باید این را هم در نظر بگیرید که برای انجام کار با هر دستگاهی باید به دستورالعمل‌ها توجه کنید. زیرا بطور مثال امکان دارد از دستکشی استفاده کنید که مناسب نباشد و تسلط و دقت شما را برای انجام کار پایین بیاورد. پس حتما از دستکش مناسب و مخصوص استفاده کنید. همچنین هر نوع دستکش ایمنی باید با کیفیت و کار آمد باشد و باعث تعریق و یا حساسیت در مصرف کننده، نشود. حرکت دست باید در تمام دستکش‌های ایمنی راحت باشد و طراحی مکانیکی این دستکش‌ها به گونه‌ای باشد که فعالیت مصرف کننده را کمتر و یا محدود نکند.

انواع دستکش های ایمنی

 • دستکش پارچه ای یا کتان

 • دستکش پارچه ای با روکش

 • دستکش لاتکس ، نیتریل ،دستکش مصنوعی

 • دستکش چرمی

 • دستکش آلومینیومی

 • دستکش کولار ( KEVLAR )

 • دستکش مواد شیمیایی و مایعات

 • دستکش عایق برق

خرید انواع دستکش ایمنی

دستکش ایمنی کف دوبل:

خرید انواع دستکش ایمنی: دستکش ایمنی کف دوبل کارگری، بصورت ترکیبی از چرم گاوی و پارچه برزنتی ساخته می شود. به شکلی که، نواحی در معرض خطر و برخورد با اجسام سخت از چرم تولید می شوند مانند کف دست و انگشتان ،و سایر نواحی از پارچه برزنتی ضخیم و مقاوم مانند پشت دست و مچ دست. کارهای سنگین و با ریسک بالا مانند جابجایی ورقهای فلزی و کاغذی، بدون هیچ خطری با این دستکش قابل انجام می باشند . در زمان استفاده از این محصول احساس امنیت و آرامش ناشی از در دست داشتن یک محافظ ضخیم و مقاوم را خواهید داشت. این حس امنیت بعلت ضخامت بالای چرم و برزنت بکار رفته در ساختار این محصول به شما دست میدهد. اما از طرفی کار با این دستکش کارگری برزنتی کف چرمی یک محدودیت را نیز به همراه دارد.

خرید انواع دستکش ایمنی

کارگران باید در انتخاب دستکش ایمنی، از موارد زیر آگاه باشند:

 • انعطاف پذیری

 • ساییدگی ها، سوراخ ها و مقاومت در برابر اشعه ها.

 • میزان راحتی.

 • نفوذ پذیری شیمیایی

 • شرایط حرارتی، گرما و سرما.

 • ولتاژ بالا و پایین.

خرید دستکش ایمنی

خیلی از مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت می باشند که در خرید دستکش ایمنی دچار مشکل می شوند، ما برای آرامش خاطر مشتریان و بازدید کنندگان سایت راه های ارتباطی را در سایت قرار داده ایم که می توانید از این طریق با کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت دستکش ایمنی و نحوه ی دستکش ایمنی در بخش فروش تجهیزات ایمنی و به طور خاص در بخش فروش دستکش ایمنی در تماس باشید.

فروش دستکش های ایمنی در تهران

خرید انواع دستکش ایمنی: شما خریدارن عزیز برای خرید انواع دستکش ایمنی در تهران می توانید به فروشگاه“اسفید”مراجعه فرمایید. گروه ما در زمینه انواع لباس کار ایمنی فعالیت های زیادی داشته و توانسته محصولات زیادی در این زمینه تولید و به مصرف کنندگان عرضه نماید. تهران یکی از شهرایی می باشد که تعداد شرکت های مهندسی و ساختمان سازی و معماری در آن زیاد می باشد و برای کارگران این کمپانی ها لباس کار الزامی است که می بایست به دست تولیدکنندگان مربوطه ساخته شده و وارد بازار فروش شوند. قیمت کلی انواع دستکش ایمنی در بازار فروش این محصول وابسته به شرکت تولید کننده و نوع ماده اولیه بکار شده در آن دستکش است و بر اساس این ویژگی ها قیمت این محصول تعیین می شود.

خرید انواع دستکش ایمنی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …