فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید انواع پارچه لباس کار مرغوب در سراسر کشور
خرید انواع پارچه لباس کار

خرید انواع پارچه لباس کار مرغوب در سراسر کشور

خرید انواع پارچه لباس کار: بسیاری از ادارات، رستوران ها، مجموعه های صنعتی، تولیدی، کارگاهی و … اقدام به تهیه لباس های کار یک شکل برای کارگران و کارمندان خود می کنند. پارچه لباس کار می بایست به نحوی انتخاب شود که  با شرایط اقلیمی منطقه و شرایط محیطی کار افراد سازگاری های لازم از جمله عدم تولید الکتریسته ساکن، مقاومت در مقابل نور، حرارت زیاد، مواد شیمایی، مالش و …  را داشته باشد.

خرید انواع پارچه لباس کار

چون از لباس کار در همه ­ی فصول مختلف سال استفاده می شود لازم می باشد که پارچه لباس کار قابلیت استفاده در فصل های گرم تابستان و یا سرد زمستان را داشته باشد. علاوه براین چون فرد  لباس کار را در بازه­ ی طولانی از روز یا شب بر تن دارد. به این علت لازم است که پارچه لباس کار هم اتوخور راحتی داشته باشد و هم به آسانی چروک و بد فرم نشود.

انواع پارچه لباس کار

پارچه لباس کار تترون

در ابتدا به بررسی پارچه ی تترون در تولید لباس کار خواهیم پرداخت. این پارچه در کیفیت های گوناگونی تولید می شود. تترون در مقایسه با پارچه های دیگر دارای ضخامت کمتری است وعموما برای تولید پیراهن مردانه مورد استفاده قرار می گیرد.

از پارچه ی تترون برای روپوش پزشکی و حتی رستورانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این کار دارای قیمت پایین تری می باشد. همان گونه که گفته شد پارچه ی تترون ضخیم نیست و به همین دلیل خنک است ولی مقاوت آن کمتر می باشد. بهترین نوع تترون آرو ژاپن می باشد که در بازار موجود است.

خرید انواع پارچه لباس کار

پارچه لباس کار ترگال

این پارچه شبیه به پارچه ی تترون است و تفاوت آن این می باشد که دارای ضخامت بیشتری می باشد. پارچه ی ترگال هم خنک می باشد و ضخامت نسبتا خوبی هم دارد.از این جنس پارچه بیشتر برای این لباس کارها استفاده می شود: روپوش های پزشکی و یا آزمایشگاهی، لباس فرم مدارس، لباس آشپزی و روپوش های کارگاهی…وزن این پارچه چیزی حدود ۲۴۰ گرم می باشد.

از پلی استر و ویسکوز برای تولید الیاف این پارچه ها نیز استفاده شده است. اگر قصد دارید پیراهن مردانه کمی ضخیم تر تولید کنید پیشنهاد می شود که از این پارچه استفاده کنید. ضخامت ترگال برای لباس کار در مشاغل ذکر شده مناسب می باشد.

پارچه لباس کار فلامنت کجراه

بافت این پارچه کمی متفاوت می باشد و چون راه بافتش به صورت کج است با نام لباس کار کج راه نیز شناخته می شود. این پارچه هم از پارچه ی تترون و هم ترگال ضخامت بیشتری دارد در نهایت مقاوت بالاتری دارد ولی استفاده از این مدل لباس کار به نسبت بقیه گرم تر می باشد و خنکی پارچه کاهش می یابد.وزن کج راه حدود ۲۸۰ گرم است.بیش از ۹۰% لباس کارها در ایران از این پارچه تولید می شوند.

خرید انواع پارچه لباس کار

پارچه لباس کار کتان

خرید انواع پارچه لباس کار: این پارچه تقسیم بندی مختلفی دارد و در بازار با عنوان های کتان ۳۰،۷۰ و ۱۰۰ درصد دسته بندی می شود. وزن کتان با توجه به پنبه ی به کار رفته متفاوت می باشد و تقریبا بین ۴۸۰-۳۳۰ گرم است. لباس کارهایی که از این پارچه برای تولید آن ها استفاده می شود دارای ضخامت و وزن بیشتری می باشند.

هرچه درصد کتان پارچه بیشتر باشد وزن و ضخامت آن بیشتر خواهد بود. افرادی که در معرض جوشکاری، کارهای خشن و فرز کاری هستند توصیه می شود از این جنس برای لباس کار استفاده کنند چون که در مقابل حرارت مقاومت بیشتری دارند.

خرید انواع پارچه لباس کار مرغوب در سراسر کشور

خرید انواع پارچه لباس کار: برای مشاهده لیست قیمت انواع پارچه های لباس کار و به خصوص منسوجات کجراه، می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و هر گونه سوال و تقاضایی را با مشاوران مجرب این فروشگاه در میان بگذارید. لیست قیمت انواع پارچه های کجراه لباس کاری با توجه به درجه کیفیت و تنوع رنگ و البته میزان کیفیت رنگ رزی پارچه بستگی دارد و بعضی از مشتریان علاوه بر اینکه به دنبال تهیه و سفارش انواع پارچه های کجراه لباس کای با نرخ ارزان هستند، کیفیت و مرغوبیت پارچه نیز برایشان اهمیت دارد.

گروه اسفید توانایی ارسال محصولات خود به سراسر کشور در کم ترین زمان ممکن را دارا می باشد. جهت خرید و کسب اطلاعات بیبشتر با ما در ارتباط باشید.

خرید انواع پارچه لباس کار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …