فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید اینترنتی انواع دستکش ایمنی ارزان

خرید اینترنتی انواع دستکش ایمنی ارزان

خرید اینترنتی انواع دستکش:یکی از لوازم ایمنی مفید در هنگام انجام فعالیت های مختلف در صنایع دستکش ایمنی می باشد. شما ممکن است در صنایع شیمیایی مشغول به فعالیت باشید یا در صنایعی که با برش قطعات سر و کار دارد. حتی امکان دارد جوشکاری شغل شما باشد و در طول روز ساعت ها مشغول این کار باشید یکی از لوازمی که بدون شک لازمه ی اینگونه مشاغل می باشد و ایمنی شما را بالا می برد بدون شک دستکش ایمنی متناسب با شغل شماست.

خرید اینترنتی انواع دستکش

همان طور که گفتیم دستکش کار یکی از لوازم ایمنی اساسی می باشد. دست از جمله با ارزش ترین قسمت بدن دست می باشد. بیشتر کارها به علت استفاده مکرر از دست و ماهیت یدی بودن آنها ممکن است خطرات زیادی را برای دست شما ایجاد کنند. از این رو استفاده از دستکش ایمنی بسیار مفید می باشد. در خرید دستکش کار , نوعی دستکش کار را انتخاب کنید که جلوی فعالیت شما را نگرفته و بتواند به بهترین شکل از دست شما در مقابل خطرات احتمالی مواظبت کند. محافظت از بدن به خصوص دست ها یکی از مهم ترین مسائل برای کار در محیط های صنعتی می باشد.

بنابراین استفاده از دستکش ایمنی برای تمام افراد در محیط های کار ضروری می باشد. از کاربردهای رایج دستکش کار می توان به، محافظت در برابر مواد شیمیایی ، محافظت در برابر اسید، محافظت در برابر برده شدن و محافظت در برابر دما و …. اشاره کرد.

اولویت بندی دستکش ایمنی

کارگران با این ذهنیت دستکش های سفت و محکمی را تهیه می کنند که محافظ خوبی برای دستهایشان باشد. ولی اینگونه نیست و هر دستکش محکمی محافظ خوبی نخواهد بود. اگر کارکنان شما به طور مدوام از دستکش استفاده کنند باعث جلوگیری از ضررهای آتی خواهد شد. اما در اولویت های خود این سوال را از خود بپرسید” آیا از ویژگی های یک دستکش ایمنی و راحت آگاهی دارید؟ دستکش ایمنی استاندارد را میتوانید با چند روش امتحان کنید: اگر دستکشی دارای یک قطعه بزرگ از پلاستیک در پشت دستکش باشد. این یک پوشش مناسب برای TPR نیست. روش دیگر این می باشد که یک مداد را با یک دستکش بگیرید. شما باید قادر به انجام کار بدون هیچ مشکلی باشید.

خرید اینترنتی انواع دستکش

ویژگی عمومی دستکش ایمنی کار

چند نکته در انتخاب دستکش ایمنی مناسب:

 • انعطاف پذیری

 • ساییدگی ها، سوراخ ها و مقاومت در برابر اشعه ها.

 • میزان راحتی.

 • نفوذ پذیری شیمیایی

 • شرایط حرارتی، گرما و سرما.

 • ولتاژ بالا و پایین.

دستکش کار باید تمامی فاکتورهای ایمنی را داشته باشد

 • ایمنی: اساسی ترین و هدف اصلی خرید دستکش ایمنی کار، ایجاد محافظت بیشتر در مقابل تمامی آسیب‌‌های مکانیکی و شیمیایی در برابر تمامی آسیب‌‌های شایع در محیط کار می باشد که اگر چنین موردی را برآورده نسازد عملا هیچ فایده‌‌ای نخواهد داشت.
 • طراحی: بعضی از انواع دستکش کار، برحسب اینکه چه استفاده و کاربردی از آن مد نظر دارید طراحی متفاوتی نیز به خود می‌‌گیرند که زمان خرید نباید تصور کنید تزئینی و یا بی اصل و قاعده هستند. بعضی از حرفه‌‌ها حکم می‌‌کنند که دستکش ایمنی به صورت ساق کوتاه، بلند و متوسط و یا چند انگشتی و حتی تک انگشتی باشد که این مورد را شما بر حسب شغل خود باید انتخاب کنید.

خرید اینترنتی انواع دستکش

اهمیت خرید اینترنتی

 •  راحتی خرید اینترنتی

 •  صرفه جویی در زمان

 •  قابلیت امکان مقایسه

 • دسترسی همیشگی

 • صرفه جویی در هزینه

خرید اینترنتی انواع دستکش ایمنی ارزان

خرید اینترنتی انواع دستکش: دستکش ایمنی کار یا دستکش همه کاره یکی از انواع دستکش ایمنی به شمار می آید که توسط شرکت ما به صورت عمده یا تک به شما مشتریان محترم ارائه می شود. تهیه ی دستکش ایمنی ارزان می تواند برای صرفه جویی در هزینه گزینه ی مناسبی باشد، ولی در شرایطی که بتواند نوع نیاز شما را در خرید دستکش ایمنی برطرف کند. به همین دلیل است داشتن شناخت کافی هنگام خرید کالای مورد نظر بسیار مهم می باشد.

خرید اینترنتی انواع دستکش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …