فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری با بهترین کیفیت
خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری با بهترین کیفیت

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری: امروزه جلیقه ایمنی راهداری یکی جلیقه پر کاربرد می باشد. پوشیدن این جلیقه ایمنی در زمان کار در مکان های تاریک و کم نور و رفت و آمد در خیابان ها، جاده ها به هنگام شب و تاریکی باعث دیده شدن فرد توسط رانندگان یا سایر افراد میشود. این محصول پارچه ای می باشد و در بافت آن از الیاف های مصنوعی و نوار های بازتابنده نور با قدرت انعکاس بالای نور مورد استفاده قرار گرفته است. این الیاف هنگام تابش نور، این نور را منعکس کرده و موجب دیده شدن شخص عابر و یا فرد مشغول  فعالیت می شود.

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری

این جلیقه ها برای مامورین پلیس، رانندگان خودرو های راه سازی، موتور سواران و تعمیر کارانی که در مکان های کم نور یا تاریک کار می کنند توصیه می شود. جلیقه ایمنی راهداری به عنوان یکی از بهترین و پر مصرف ترین نوع این تن پوش ها است. نوارهای شبرنگ روی این تن پوش امکان دیده شدن کاربر در تاریکی را به حداکثر میزان ممکن می رساند.

جلیقه ایمنی راهداری

جلیقه ایمنی راهداری از جنس پارچه ای می باشد و در بافت آن از الیاف های مصنوعی و نوار های بازتابنده نور با قدرت انعکاس بالای نور استفاده شده است. این محصول مقاوم و بسیار سبک بوده و سایز آن بسیار مناسب می باشدو به کاربران خود این اجازه را می دهد که آن را روی لباس کار خود بپوشند بدون آنکه برای آنها مزاحمتی ایجاد کند. این محصول دارای نوار هایی است که در هنگام تابش نور، نور را به خوبی بازتاب می کند و از فاصله دور به راحتی قابل رویت است و سبب دیده شدن شخص عابر و یا فرد مشغول فعالیت می شود.

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری

جلیقه ایمنی راهداری مرغوب در بین کارگران عملیات های راه سازی و ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد چون که این افراد نیاز دارند زمانی که در مکان های تاریک و کم نور کار می کنند، دیده شوند تا برای آنها حادثه ای پیش نیاید و رانندگان را از حضور خود در جاده ها مطلع کنند و به آنان این آگاهی را می دهد که از سرعت وسیله نقلیه خود کاسته و به آرامی از مسیر خود عبور کنند. 

کاربرد های جلیقه ایمنی راهداری

انواع جلیقه ایمنی با توجه به محیط کاربرد و مورد استفاده در شکل های مختلفی تولید و طراحی می شوند. تنوع و گستردگی جلیقه ایمنی کار، بسیار زیاد می باشد ولی یکی از نمونه های پر مصرف آن جلیقه ایمنی راهداری است. همان طور که گفته شد در این نمونه از جلیقه های ایمنی از نوارهای شبرنگ بر روی بدنه استفاده می شود تا برای پروژه های مختلفی که در فضای باز اجرا می شوند کاربران قابل رویت باشند. این ویژگی به خصوص برای رانندگان وسایل نقلیه ای کاربرد دارد که شب هنگام دید محدودی داشته و ممکن می باشد برای کارگران در حال فعالیت در مسیرها ایجاد خطر کنند.

ویژگی های جلیقه های راهداری:

  • جنس این نوع پارچه ها داریای اهمیت بسیار زیادی است و در بعضی تولیدی ها از پارچه ی فلور فسفری مورد استفاده قرار می گیرد.
  • وزن آن سبک می باشد.
  • به آسانی قابل استفاده است.
  • رنگ بندی بسیار متنوعی دارد.
  • جنس اصلی این پارچه از کجراه است که تا حد زیادی مقاوم می باشد.
  • قیمت مناسبی نسبت به بقیه جلیقه ها دارد.
خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری

قیمت جلیقه ایمنی راهداری در بازار

سفارش اینترنتی جلیقه ایمنی:  قیمت انواع جلیقه ایمنی را می توان از فروشگاه های مختلفی که در این حوزه فعالیت می کنند، به دست آورد. نیز می شود در این خصوص به وب سایت های اینترنتی هم مراجعه نمود و بهترین نوع لباس را خریداری کرد. این فروشگاه ها همیشه در دسترس می باشند و پاسخگوی مشتریان می باشند. قیمت انواع جلیقه ایمنی را بر اساس کیفیت و دوخت آن می توان خریداری نمود.

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری با بهترین کیفیت

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری: شما خریداران محترم می توانید جلیقه ایمنی راهداری مورد نظر خود را به صورت عمده از تولیدی اسفید تهیه نمایید. در فروشگاه ما، خریداران می تواند از طریق تماس با کارشناس فروش به آسانی سفارش های خود را ثبت کند، و در هر مکانی با مرغوب ترین بسته بندی آن ها را دریافت کند. فروشگاه اسفید فروش انواع لباس کار را نیز انجام می دهد که این محصولات را هم در کنار سایر محصولات خود تولید می کند. جهت خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری با ما تماس بگیرید.

خرید عمده جلیقه ایمنی راهداری
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …