فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید لباسکار آتش نشانی ضد حریق با نازل ترین قیمت
خرید لباسکار آتش نشانی

خرید لباسکار آتش نشانی ضد حریق با نازل ترین قیمت

خرید لباسکار آتش نشانی: لباس آتش نشانی یا هر لباسی که بتواند از شما در مقابل حریق و آتش‌ سوزی‌ های ناگهانی محافظت کند، شاید این روزها بیشتر دغدغه شما باشد. پس از حادثه های تلخ د ر گذشته احتمالا کسانی که در ساختمان‌های قدیمی یا در معرض خطر کار می‌ کنند، بیشتر به این فکر می‌ کنند که در صورت گرفتار شدن در آتش باید چه مسائل ایمنی را رعایت کرده و البته در آن هنگام بهتر می باشد چه لباس‌هایی به تن داشته باشند.

خرید لباسکار آتش نشانی

ویژگی لباسکار آتش نشانی ضد حریق

لباس آتش نشانی به شکل کلی از کولار و نومکس تولید می شود، پارچه نومکس در مقابل شعله و حرارت مقاوم می باشد. ولی کولار انعطاف پذیری و جریان هوا را به همراه دارد. کولار سبک، بادوام، انعطاف پذیر است و در مکان های مختلفی کاربرد دارد. از جمله این مکان ها می توان به خودروها و لباس های ورزشی ورزشکاران المپیک و وسایل نقلیه اشاره کرد. نومکس بعنوان عایقی برای آتش می باشد، از این نوع مواد در ساخت لباس های ارتشی، لباس کارگران صنعتی و در کامیون های آتش نشانی کاربرد دارد.

انواع لباس آتش نشانی

  • لباس آتش نشانی FIREMAN دولایه، سه لایه، چهار لایه
  • لباس آتش نشانی ایرانی
  • لباس آتش نشانی بولدوز
  • لباس آتش نشانی آلومینیومی  ISOTEMP
  • لباس آتش نشانی Novotex
  • لباس آلومینیومی آتش نشانی Tacconi
خرید لباسکار آتش نشانی

جنس  لباسکار آتش نشانی ضد حریق

یکی از موادی که در ساخت لباس ضد حریق مورد استفاده قرار می گیرد آزبست (پنبه نسوز) می باشد که ایستادگی زیادی در مقابل آتش دارد. آزبست ترکیبی از سیلیکات های معدنی مانند سیلیکات منگنز و سیلیکات آهن با ترکیبات پیچیده الیافی و کریستالی می باشد.لایه خارجی و محافظ روی لباس نسوز از نوع کولار آلومینیومی است و این خاصیت آئینه بودن آن پرتوها و تشعشعات حرارتی را منعکس و حرارت را جذب نمی نماید.

رنگ لباس آتش نشان‌ها

لباس‌های آتش نشانان بسته به محیطی که باید در آن عملیات اطفاء حریق انجام شود، جنس و رنگ آن ، متفاوت است. بطور مثال، لباس‌ های آتش نشانان در ایران و بیشتر کشور‌ها شامل کلاه ایمنی به رنگ مشکی یا سورمه ای، اورکت مشکی یا سورمه‌ای و یا ترکیب طوسی و سبز است، رنگ کفش های ایمنی هم معمولا مشکی است. در قسمت های مختلف لباس نوار‌های شب‌رنگ دوخته شده است.

علت استفاده از این نوار‌ها در لباسکار آتش نشانی ضد حریق این می باشد که آتش نشانان در محیط‌های تاریک و یا پر از دود هم قابل رویت باشند و همکاران آتش نشان یا قربانیان حریق و دود، بتوانند آن ها را تشخیص دهند. جنس این نوار‌های شب رنگ به گونه‌ ای است که درجه حرارت بسیار بالا را هم تحمل می کند و درخشش خود را دارند.

خرید لباسکار آتش نشانی

اهمیت استفاده از لباسکار ضد حریق

خرید لباسکار آتش نشانی: وظیفه ی لباس ضد حریق باکیفیت حفاظت از بدن در محیط های حاوی گازهای سمی، خورنده، شیمیایی و اکسیژن ناکافی مانند آتش سوزی ها و… می باشد. لباس های آتش نشانی از موادی ساخته می شود که در مقابل سوختن، ذوب شدن و سوزش مقاوم هستند. علاوه بر این ویژگی ها، انعطاف پذیری از اساسی ترین ویژگی های لباس آتش نشانی می باشد. 

لایه‌های لباسکار آتش نشانی ضد حریق

لباس آتش‌ نشانی از سه لایه‌ ی مختلف تشکیل شده اند که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد. ضمنا طبق استانداردهای جهانی تولید لباس آتش نشانی، روی کت و شلوار این محصول، نوارهای شبرنگ نصب شده است این موضوع برای دید بهتر در مکان های تاریک و پر از دود صورت می گیرد. بر روی آستین های کت در قسمت های مچ دست و بازو، دو ردیف شبرنگ با ضخامت ۵ سانتمیتر تعبیه شده است.

  • لایه بیرونی
  • لایه میانی (ضد رطوبت)
  • لایه داخلی (ضد گرما)

خرید لباسکار آتش نشانی ضد حریق

خرید لباسکار آتش نشانی: گروه تولیدی لباس کار اسفید به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع لباسکار، تجهیزات ایمنی و لوازم آتش نشانی در سطح کشور می باشد و شما مشتریان محترم می توانید با تماس با شماره های زیر کالای مورد نیاز خود را به صورت تک و یا عمده به صورت مستقیم از این گروه ما خریداری نمایید.

خرید لباسکار آتش نشانی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …