فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن
خرید لباس ضد حریق

خرید لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن

خرید لباس ضد حریق: لباس ضد حریق آتش نشانی می بایست جنس و طراحی شان به صورتی باشد که آتش نشان صدمه ای نبیند و نیز عمر و تداوم این لباس ها هم می بایست زیاد باشد، به دلیل استفاده از پارچه‌های خاص در این لباس‌ها، قیمت لباس‌های آتش نشانی اکثرا بالا می باشد که هر سازمانی برای خرید این لباس‌ها بودجه‌ای در نظر می‌گیرد و بهتر می باشد از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه باشند.

خرید لباس ضد حریق

جنس لباس آتش نشان ها

اجزای اصلی در خیلی از لباس های آتش نشانی کولار و نومکس ، دو پارچه ای که توسط دوپونت در دهه ۱۹۶۰ ساخته شده اند. خیلی از سازنده های لباس های محافظ از ترکیب این دو بافت استفاده می کنند در حالی که بعضی تنها بر مقاومت آن در مقابل آتش یعنی نومکس تمرکز دارند. نومکس در برابر شعله و حرارت مقاوم می باشد در حالی که کولار انعظاف پذیری و جریان هوای پارچه را باعث می شود.

مشخصات فرد استفاده کننده از لباس ضد حریق

  • آتش نشان باید دوره های آموزشی را گذرانده باشند و پس از حرفه ای شدن از آن استفاده کنند.
  • لباس زیر فرد استفاده کننده نبایید پلاستیکی باشد و باید از جنس عایق مثل نخ باشد.
  • تا جایی که ممکن است از لباس ضد حریق در فضای باز استفاده شود.
  • هرگاه لباس ضد حریق در عملیات پاره شد باید سریعاً محل را ترک و لباس را تعویض کرد.

لباس های ضد حریق از  نظر شکل به ۲ شکل دو تکه و یک تکه تقسیم بندی می شوند که بلوز برخی از مدل های آنها دارای محلی برای بستن دستگاه تنفسی هوای فشرده می باشند. لباس های نسوزی که در آتش نشانی استفاده می شوند، اکثراً شامل بلوز، شلوار ، دستکش، چکمه و کلاه با نقاب شیشه ای ضخیم می باشد.

خرید لباس ضد حریق

روش ورود به محل حریق با لباس ضد حریق

برای خنک شدن فرد آتش نشان با لباس ضد حریق نباید از آب استفاده نمود، چون بر اثر حرارت آب بخار و از طریق درزهای لباس وارد لباس می شود. اما می توان به روش مهپاش برای خنک کردن محیط و مسیر ورود آتش نشان استفاده کرد. به دلیل عدم دید کافی و آشنایی با محل نباید با لباس نسوز وارد فضای بسته شوند.

در عملیات باید ۲ نفر لباس ضد حریق پوشیده تا اگر برای نفر اول مشکلی پیش آمد نفر دوم او را کمک کند.لباس های ضد حریق می بایست بعد از انجام هر عملیات مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز با آب و موا شوینده شسته شده و خشک گردد. از سالم بودن لباس اطمینان حاصل و آن را در جای مخصوص قرار داده و برای عملیات بعدی آماده نگه می داریم.

خرید لباس ضد حریق

لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن

امروزه طبق استانداردهای جهانی ساخت لباس آتش نشانی، روی لباس کار آتش نشانی فایرمن، نوارهای شبرنگ طرحی شده است. این امر جهت دید بهتر در مکان های تاریک و پر از دود صورت می گیرد. بر روی آستین های کت در بخش های مچ دست و بازو ، دو ردیف شبرنگ با ضخامت ۵ سانتمیتر طراحی شده است. بر روی کمر و سینه دو ردیف افقی و نیز سه ردیف عمودی در سمت راست و چپ و وسط روی کاور زیپ، سه ردیف شبرنگ بصورت عمودی کار شده است. شبرنگ های بکار رفته در این محصول درجه یک همگی دارای مقاومت حرارتی تا میزان ۳۶۰ درجه سانتیگراد برای مدت زمان ۱۵ ثانیه می باشند.

خرید لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن

مرکز خرید لباس کار: امروزه خرید از فروشگاه های آنلاین بسیار ساده و راحت است. شما با فشار دادن تنها چند کلیک می توانید لباس کارتان را دم در منزل تحویل بگیرید. این فروشگاه ها در هر ساعت از شبانه روز که خواسته باشید در دسترس می باشند. تولیدی اسفید نیز لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن را با نازل ترین قیمت نسبت به سایر تولیدی ها ارائه می دهد. برای خرید لباس ضد حریق آتش نشانی فایرمن با ما تماس حاصل فرمایید.

خرید لباس ضد حریق
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …