فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید لباس هلال احمر با بهترین کیفیت و ارزان
خرید لباس هلال احمر

خرید لباس هلال احمر با بهترین کیفیت و ارزان

خرید لباس هلال احمر: امروزه لباس کار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی مطرح شده است و کلیه کارکنان می بایست با لباس کار یا لباس فرم متناسب محل کار در سر کار حاضر شوند. لباسکار کارکنان دارای خصوصیات مختلفی بوده و مطابق مقررات مخصوص به خود در اختیار کارکنان قرار می­گیرند. بطور معمول لباسکار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی محفاظت می­کند. 

خرید لباس هلال احمر

تاریخچه هلال احمر

 در کشورهای اسلامی به جای صلیب سرخ، هلال احمر به عنوان نماد سازمان به کار گرفته شد و گذشته آن به آنجا برمی گردد که در سال ۱۸۷۶ دولت عثمانی بجای استفاده از نشان صلیب سرخ از معکوس رنگ های پرچم خود یعنی هلال احمر در زمینه سفید برای جمعیت ملی خود استفاده کرد که بعدها بسیاری از کشورهای اسلامی آن را بعنوان نشان جمعیت ملی خود بکار بردند.

خرید لباس هلال احمر

آیا وضایف کارکنان هلال احمر را می دانید؟

  • ارائه خدمات امدادی در زمان بروز حوادث و سوانح طبیعی مثل زلزله، سیل و… در داخل و خارج از کشور
  •   ارائه کمک های اولیه در حوادث غیر مترقبه به وسیله امداد گران
  •   برنامه ریزی و اقدام برای آمادگی جهت مقابله با حوادث و سوانح و آموزش عمومی در این زمینه و تربیت کادر امدادی و نیروی انسانی مورد نیاز
  •  ارسال کمک و اعزام عوامل امدادی و درمانی به سایر کشورها در صورت لزوم  
  • کمک به امر توانبخشی و ارائه خدمات اجتماعی برای تسکین آلام آوارگان ،پناهندگان، معلولین و ایجاد حس تعاون و تفاهم و نیکو کاری بین مردم
  •  تلاش برای تسکین الام بشری و کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزش های انسانی و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت ها
  •   اداره امور جوانان جمعیت و توسعه مشارکت جوانان در تصمیم گیری ها و فعالیت های مربوط به آنها و تربیت و آموزش جوانان مذکور به منظور آماده ساختن آنان در انجام خدمات امدادی و عام المنفعه
  •  کمک و تهیه دارو و وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز بهداشتی ،درمانی و آموزشی کشور با موافقت وزارت بهداشت و با همکاری هلال احمر و صلیب سرخ جهانی که عضو اتحادیه بین المللی صلیب سرخ جهانی و هلال احمر می باشند.

اهمیت استفاده از لباس هلال احمر

در فصل سرما و بارندگی در زمان بحرانی و امدادی بهترین لباسی که از بدن پرسنل امدادی محافظت می کند و موجب می شود با تمرکز کامل کار کنند لباسی می باشد که ضد آب باشد و نیز در داخل گرم باشد و بدن را در مقابل سرما محافظت نماید. لباس هلال احمر امدادی تولید شده در شرکت ما تمام قابلیت های گفته شده را دارا بوده و می تواند در مقابل سرما و باران از شما محافظت نماید.

خرید لباس هلال احمر

بهره گیری از لباس یکدست در هلال احمر

خرید لباس هلال احمر: سازمان امداد و نجات به جهت یکدست سازي پوشش امدادگران و نجاتگران خود در کل كشور نسبت به طراحي لباس متحدا لشكل براي امدادگران و نجاتگران زن و مرد اقدام كرده كه اين البسه با طراحي جديد در بخش‌ هاي مختلفي شامل البسه تابستاني و زمستاني و لباس‌هاي ويژه عملياتی دسته‌ بندي می شوند. تهيه و اجراي دستورالعمل اعطا و ارتقا درجه امدادگران و نجاتگران گام ديگري برای نظم بخشيدن به لباس پرسنل هلال احمر می باشد. در اين دستور العمل ۷ درجه شامل امدادگر سوم، دوم، يكم، نجاتگر سوم، دوم، يكم و ايثار پيش‌بينی شده است كه رسيدن به هر يك از اين درجات مستلزم كسب امتيازات لازم و قبولي در آزمون‌هاي از پيش طراحي شده است.

خرید لباس هلال احمر با بهترین کیفیت و ارزان

خرید لباس هلال احمر: تولیدی اسفید با سابقه چندین ساله در صنعت پوشاک آمادگی خود را برای تولید انواع لباس امدادی مانند لباس هلال احمر اعلام می کند. گروه ما سابقه ی همکاری با صنایع نساجی هلال ایران را داشته است و به علت اینکه مشتریان ما با صنایع نساجی هلال مشترک بودند در زمان همکاری با آن صنایع  از فروش به صورت مستقیم خودداری می نمودیم اما امروزه به علت رفاه حال مشتریان عزیز و استان ها تصمیم به فروش مستقیم گرفته ایم. کلیه محصولات گروه ما بهترین کیفیت تولید شده و با قیمت ارزان در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

خرید لباس هلال احمر
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …