فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید لباس کار جوشکاری درجه یک و ارزان
خرید لباس کار جوشکاری

خرید لباس کار جوشکاری درجه یک و ارزان

خرید لباس کار جوشکاری: جراحات ناشی از جوشکاری از آسیب های کوچک گرفته تا سوختگی‌ های جدی درجه سوم می‌تواند بسیار درد آور باشد و در بعضی موارد باعث به نقص عضو و حتی کنار گذاشتن حرفه‌ ی جوشکاری شود. استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب راهی ساده برای حفاظت جوشکاران از خود در مقابل این خطرات می باشد.

خرید لباس کار جوشکاری

نیم‌ تنه‌ ها و شلوار‌های مقاوم و چکمه‌ هایی که در قسمت جلوی آن ها فلزی برای حفاظت از انگشتان تعبیه شده، کلاه ایمنی که کاملاً صورت را می‌ پوشاند، عینک ضد ضربه و یک جفت دستکش ایمنی مناسب می‌توانند به رسیدن به هدف حفظ ایمنی و سلامتی جوشکار کمک کنند. در ابتدا ممکن است لیست تجهیزات ایمنی که پرسنل جوشکار استفاده می‌کنند با لباس تن آن ها اشتباه شود. با توجه به اینکه خطرات جوشکاری می‌تواند منجر به آسیب های وسیع شود، می بایست سطح بالایی از ایمنی در مقابل خطراتی که جوشکاران را تهدید می‌کند، در‌نظر گرفته شود.

لباس کار مناسب جوشکاری

کسانی که در جوشکاری مشغول به کار می باشند، بهره گیری از لباس کار جوشکاری برای آن ها امری ضروری می باشد. که می تواند آن ها را در شرایطی ایمن نگه دارد لباس جوشکاری مرغوب می تواند یکسره و یا دو تکه ( کاپشن شلوار) باشد که می بایست تمام بدن فرد را پوشش دهد. برای ایمنی افراد از لباس کار جوشکاری استفاده می شود تا از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری کنند.

بهترین مواد برای استفاده در لباس جوشکاری جین، پنبه، چرم، پشم خواهد بود و بد ترین مواد برای لباس جوشکاری مواد مصنوعی می باشد زیرا لباس هایی که در آن مواد مصنوعی به کار رفته باشد در گرمای شدید ذوب شده و موجب سوختگی پوست می شوند ولی لباس های پنبه ای این گونه نیستند. هرچقدر الیاف به کار رفته در پارچه لباس با کیفیت تر باشد تبادل حرارتی آن بهتر خواهد بود.

خرید لباس کار جوشکاری

جنس لباس کار جوشکاری از چیست؟

این نوع پارچه‌ های پنبه‌ ای که اکثرا پارچه‌های ضخیم، یا جین را شامل می‌شوند، برای جوشکاری سبک وقتی که محصول در برابر جوشکار قرار دارد، بسیار مناسب می باشد. از این پارچه های مقاوم عموماً در نیم‌ تنه‌ها، شلوار‌ها، روپوش‌ها، لباس‌های یکسره، آستین‌ها، کلاه‌ها، مورد استفاده قرار می گیرد. آن ها وزن کمی دارند؛ ارزان‌ قیمت می باشند و تا ۵۰ بار شستشو قابلیت مقاومت به آتش خود را از دست نمی‌دهند و بهتر از چرم و مواد سنگین هوا را از خود عبور می‌دهند.

با این وجود شستشوی نا‌مناسب سبب کم شدن عمر لباس و خاصیت مقاومت به آتش آن خواهد شد. زیرا این لباس‌ها فقط می بایست در جوشکاری‌ های سبک مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت استفاده از آنها برای جوشکارانی که جوش‌های مختلف می‌دهند محدود می‌شود.

لباس کار دو تیکه جوشکاری

لباس کار دو تیکه جوشکاری در دسته لوازم ایمنی در زمان جوشکاری قرار دارد و از جمله تجهیزات ایمنی لازم در محیط کاری می باشد که می تواند ایمنی و سلامت افراد را براساس نیاز آن ها در حین انجام کار تضمین نماید. لباس کار جوشکاری از جنس پارچه تمام نخ بوده و بسیار ضخیم است به همین علت در کارگاه های جوشکاری که افراد در مقابل مواد آتش زا قرار می گیرند کاربرد بسیار گسترده ای داشته و می تواند از تنه و بدن فرد محافظت کرده و مانع از سوختن لباس کار و به طبع آن مانع از سوختن بدن افراد شود.

خرید لباس کار جوشکاری

خرید لباس کار جوشکاری درجه یک و ارزان

لباس کار جوشکاری از نظر کیفیت و دوام محصولی است که با لباس کار های خارجی رقابت می کند. گروه تولیدی اسفید در جهت فروش لوازم ایمنی مناسب ترین قیمت لباس کار ایمنی را به مشتریان خود ارائه می دارد. همچنین لباس کار جوشکاری در سایز و اندازه های متفاوت براساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می شود. شما مشتریان محترم جهت خرید لباس کار جوشکاری درجه یک و ارزان می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید لباس کار جوشکاری
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …