فروش عمده روغن خوراکی
خانه / روپوش کارگاهی / خرید مستقیم روپوش کارگاهی و کارگری با کیفیت عالی به قیمت درب کارخانه
خرید مستقیم روپوش کارگاهی

خرید مستقیم روپوش کارگاهی و کارگری با کیفیت عالی به قیمت درب کارخانه

خرید مستقیم روپوش کارگاهی و کارگری با کیفیت را می توان با قیمت ارزان از درب کارخانه انجام داد .انواع روپوش کارگاهی از قبیل روپوش اشپزی روپوش خدماتی و نظافتی روپوش تعمیر گاهی روپوش های بیمارستانی و مراکز بهداشتی و…را می توان به صورت عمده از درب کارخانه یا تولیدی خرید کرد.

روپوش کار چیست ؟

لباس کار فرمی است که کارگران یا کارکنان مراکز تولیدی و صنعتی باید ان را بپوشند چرا که نقش حفاظتی و ایمنی در حین کار دارد و نقش نظم و اراسنگی در محیط کار را دارد و طرح و رنگ ان سلیقه ایی است و اگر از اسم و لوگو کسب و کار هم استفاده شود جنبه تبلیغاتی هم دارد.

واما روپوش کار یکی از زیر شاخه ها ی لباس کار میباشد با همان مزایا فقط نوع کاربرد ان با توجه به نوع شغلی که استفاده می شود ان را از سایر مدل ها متمایز می کند.اغلب در مراکزی استفاده می شود که فعالیت های بدنی سنگین ندارند .

خرید مستقیم روپوش کارگاهی

انواع روپوش کار چیست ؟

انواع روپوش کار بستگی دارد به اینکه در چه محلی قراره مورد استفاده قرار بگیرد.تفاوت ان ها در مدل و رنگ و نوع پارچه کاربردی است.

  1. روپوش کار کارگاهی
  2. روپوش کار اشپزی
  3. روپوش کار رستورانی
  4. روپوش کار بیمارستانی
  5. روپوش کار اقایان
  6. روپوش کار بانوان
  7. روپوش کار ارایشگران
  8. و کار گاه های خصوصی و شخصی مثل کارواش ها و مزون ها وقنادی ها و…

خرید مستقیم روپوش کارگاهی

 

 

 

تفاوت روپوش و شلوار کار با کاپشن و شلوار کار در چیست ؟

کاپشن و شلوار کار اصولا در مراکز صنعتی بزرگ استفاده می شود که از نظر دمای هوا با کار گاه ها متفاوت می باشد . در محیط های کار گاهی اغلب فعالیت حرکتی بدن شدید نیست و معمولا با ابزار و وسایلی کار می کنند که بدن تحرک کمتری دارد بنابراین از روپوش استفاده می کنند چرا که روپوش وشلوار کار  انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کاپشن و شلوار کارگری دارند و اصولا هوای کارگاه ها معتدل تر از کارخانجات هست و از هوای شدید گرم و سرد برخوردار نیستند.در محیط کارگاه الودگی کمتری نسبت به کارخانجات و مراکز صنعتی دارند.پس پوشیدن روپوش و شلوار کارگاهی در کارگاه ها اسان تر از پوشیدن کاپشن و شلوار کارگری است . البته خانم ها به دلیل رعایت حجاب اسلامی در تمالمی مکان ها ملزم به پوشیدن روپوش کار هستند.

خرید مستقیم روپوش کارگری

 

 

جنس پارچه های روپوش کار از چیست ؟

جنس روپوش کار گاهی اغلب از پارچه هایی با انعطاف بیشتر می باشد.پارچه هایی از جنس تترون و ترگال به کار می رود البته لازم به ذکر است که امروزه اکثر کار فرمایان ترجیح می دهند از پارچه های مرغوب تر استفاده کنند تا ماندگاری بهتری داشته باشد که دیر تر لازم شود دوباره وقت بزارند تا برای کار کنان خود لباس تهیه کنند .

خرید مستقیم روپوش کارگاهی

خرید مستقیم روپوش کارگاهی و کارگری از درب کارخانه چه تفاوتی با روش غیر مستقیم دارد؟

خرید مستقیم روپوش کارگاهی برای مسئول خرید مراکز صنعتی و واحد های تولیدی حائز اهمیت است چرا که باخرید عمده قیمت تمام شده مناسب می شود و حال انکه با خرید از خود تولیدی و کار گاه و کارخانه تولید کننده باز به مراتب ارزان تر از عمده فروشان و مراکز پخش لباس کار می شود.

البته نا گفته نماند انکه با خرید از نمایندگی های هر برند .می توان با همان قیمت درب کارخانه ان را تهیه کرد .

خرید مستقیم روپوش کارگاهی

بهتر است از چه برندهایی برای خرید مستقیم روپوش کارگاهی استفاده کنیم ؟

برای خرید مستقیم بهتر است از برندی خرید کنند که مشاوران و طراحان ان شما را به خوبی راهنمایی کنند و برای انتخاب نوع پارچه و طرح و رنگ و راهنمایی سایز و نوع دوخت بتوانند تمتم سوالات شما را پاسخ گو باشند .

برند ” اسفید کار ” یکی از برند های برتر است که با حضور مشاوران خود بهترین اطلاعات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …