فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / خرید نمد و پارچه لباس کار ضد حریق درجه یک
خرید نمد و پارچه لباس کار

خرید نمد و پارچه لباس کار ضد حریق درجه یک

خرید نمد و پارچه لباس کار: این نمد به صورت مکانیکی با بهره گیری از سوزن کاری پیشرفته تولید می شود و کاملا ضد حریق می باشد و هیچگونه ترکیبات سمی و فلزات سنگین و از دست در ترکیبات آن استفاده نشده است. نمد و پارچه لباس کار ضد حریق، می تواند جایگزینی عالی برای منسوجات سرامیکی باشد و برای تمامی منابعی که در آن به مقاومت در مقابل شعله میستقيم (تا حداکتر۱۲۰۰″سانتیگراد) نیاز باشد، راهکار مناسبی محسوب می شود این نمدها می توان قد به صورت چندلایه ترکیبی با روکش آلومينيوم و الياف نسوز تقویت شود.

خرید نمد و پارچه لباس کار

کاربرد نمد و لباس ضد حریق

  • صنایع ذوب و ریخته گری مس، فولاد، آلومینيوم و…
  • پرده آتش و حفاظ های جنکاری و هوابرش
  • ژاکت های حفاظتی تاسیسات هیدرولیک و خطوط انتقال سیالات در معرض اشتعال صنایع پتروشیمی
  • عايق تجهیزات سنسورها و مقاطع حساس در کوره های صنعتی
  • استفاده در لباس مثل اطراف کوره

نخ ضد حریق چیست؟

نخ نسوز سرامیکی به عنوان یکی از بهترین نخ‌ های نسوز و طناب‌ های نسوز جهان می باشد که هیچگونه محدودیتی از طرف سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه اروپا روی آن اعمال نمی‌ شود. نخ نسوز سرامیکی فاقد هرگونه عامل ارگانیکی و فرآوری‌های افزودنی می باشد به همین دلیل خواص شیمیایی و فیزیکی خود را در حرارت بسیار بالا حفظ می‌ کند.

خرید نمد و پارچه لباس کار

انواع نخ نسوز:

  •  نخ نسوز سرامیکی یا طناب سرامیکی
  • نخ تفلون
  • نخ نسوز فایبر گلاس
  • نخ نسوز گرافیت
  •  نخ آرامید (کولار)

 نخ تفلون:

 پکینگ تفلون خالص یا نخ نسوز تفلون از نخ تفلون خالص با کیفیت بدون بهره گیری از هیچ‌گونه روان کننده‌ ای تولید شده است. تحمل دمایی نخ تفلون تا +۲۶۰ درجه سانتی‌ گراد می باشد.

نخ نسوز سرامیکی یا طناب نسوز سرامیکی:

 طناب نسوز سرامیکی از به هم تابیدن رشته‌ های نخ نسوز سرامیکی که با سیم نازک یا مواد دیگر تقویت شده، ساخته می‌شود. از به هم پیچیدن چندین رشته که هر کدام خود شامل تعداد زیادی نخ سرامیکی می باشد طناب نسوز سرامیکی با انعطاف‌ پذیری بالا ایجاد می‌شود. 

 نخ نسوز فایبر گلاس:

این طناب یا نخ از الیاف فایبر گلاس نوع E کیفیت بالا و با دقت بالا به ۲ صورت طناب نرم و متراکم فشرده (پکینگ فایبرگلاس) که هر کدام ویژگی‌های فیزیکی منحصر به فرد و عملکرد درزبندی یا آب بندی خاصی را ارائه می‌دهند بافته می‌شود.

نخ نسوز گرافیت:

 جهت ساختن نخ نسوز گرافیت مرغوب از گرافیت قابل انعطاف منبسط شده با حجم بالا استفاده می‌ شود و با بهره گیری از الیاف پنبه، الیاف شیشه، سیم فولاد ضد زنگ، سیم مسی، فیبر کربن و… تقویت شده است. سپس طی فن آوری پیشرفته‌ ای انعطاف‌ پذیری این نخ توسط دستگاه‌ های مختلفی تقویت شده تا خواص درزگیری این نخ کامل‌ تر شود.

نخ آرامید (کولار): 

فیبر آرمید یک فیبر ترکیبی مصنوعی می باشد که در آن ماده تشکیل دهنده یک فیبر پلی آمید با زنجیرهای بلند است که حداقل ۸۵% اتصالات آمیدی مستقیماً به دو حلقه آروماتیک متصل شده باشند.

خرید نمد و پارچه لباس کار

آیا نمد و لباس ضد حریق نمی سوزد؟

ضد آتش، بازدارنده شعله، مقاوم در برابر حریق، نسوز، ضد احتراق. بگذارید ساده تر گفته شود و خیالتان را راحت کنیم، چیزی در دنیا وجود ندارد که تا ابد نسوز باشد. هرچیزی زمانی که در معرض دمای بالا و کافی قرار گیرد و مدت زمان مشخصی را طی کند، می سوزد و از بین خواهد رفت. هنگامی که از پارچه نسوز سخن می گوییم و ادعا می کنیم که نسوز هستند، در حقیقت منظور مان آن است کهاین محصولاتی می باشند که ساخته دست بشر است و از آزمون ها و استاندارد های جهانی مربوط به پارچه های نسوز سربلند بیرون آمده اند.

قوانین سفت و سختی نیز این استاندارد ها دارند، مثلا اگر یک پارچه ی نسوز، ذاتا نسوز نباشد باید آن محصول را پارچه مقاوم در مقابل آتش نامگذاری کرد. بازدارنده شعله نیز بدین معنی است که پارچه نسوز در مقابل شعله ها مقاوم می باشد و یا مانع گسترش بیشتر یک آتش سوزی می شود.

خرید نمد و پارچه لباس کار ضد حریق درجه یک

خرید نمد و پارچه لباس کار: مصرف کنندگان و خریداران گرامی می توانند برای تهیه این محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. گروه اسفید تمامی محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب نسبت به سایر فروشگاه ها به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت خرید نمد و پارچه لباس کار و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید نمد و پارچه لباس کار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …