فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته ساکن با کیفیت درجه یک
سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته ساکن با کیفیت درجه یک

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته: الکتریسیته ساکن، پدیده ای رایج می باشد . که بر اثر نا برابری میان بارهای الکتریکی مثبت و منفی ایجاد می شود. این پدیده در اجسامی با جنس خاص و در برخی از فصول، به خصوص روزهای سرد و خشک زمستانی، بیشتر به وقوع می پیوندد. ایجاد الکتریسیته ساکن، امری حتمی و اجتناب ناپذیر می باشد. ولی می توان با انجام ترفند هایی که در ادامه معرفی می کنیم، آن را منتقل نمود و تا حد زیادی کاهش داد.

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته

بار الکتریکی مشابه در الیاف که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته ­اند موجب می ­شود که آن ها از سوی یکدیگر دفع شوند . لذا مشکلاتی در تولید منسوجات ایجاد خواهد شد. از سوی دیگر این پدیده در زمان بهره گیری از منسوجات باعث چسبیدن لباس به بدن می شوند . یا ایجاد شوک­ های الکتریکی ضعیف در زمان راه رفتن فرد روی فرش­ در شرایط محیطی خشک می­ شود. رایانه­ ها و بعضی تجهیزات الکترونیکی دقیق می­ توانند با این تخلیه بار الکتریکی دچار آسیب شوند.

لباس های ضد الکتریسیته ساکن

بدن افراد با حرکت در محیط و یا با ساییده شدن لباس هایشان و یا با اصطحکاک لباس با با بدن افراد در اثر پدیده القا دچار بار الکتریسیته سان می ­شود. این پدیده از زمان­ های گذشته شناخته شده است و اغلب زمانی اتفاق می­افتد که فرد دارای کفش عایق باشد که مانع خروج الکتریسیته از بدن او می­ شود. بعد از شارژ بدن با الکتریسیته ساکن با تماس افراد با فلزات تخلیه بار الکتریکی صورت می­ پذیرد.

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته

زمان تخلیه بار الکتریکی گرد و غباری که توسط بدن و لباس کار افراد جذب م ی­شود در هوا و محیط پراکنده می­ شود و محیط را آلوده می­سازد. در صورتی که تخليه بار الکتريکي تجمع يافته بر روي اشخاص در محيطي انجام گيرد که داراي اتمسفري با گازهاي قابل اشتعال و انفجار باشد. مي تواند بسيار خطرناک باشد و باعث آتش سوزي و انفجار شود. از این رو جهت افزایش ایمنی افراد استفاده از لباس­ های کار ضد الکتریسیته ساکن دارای اهمیت زیادی خواهد بود. لباس کار ضد الکتریسیته ساکن با بالا رفتن آمار تلفات و یا ادامه زندگی افراد با معلولیت و ایجاد آسیب ­های روانی و اقتصادی برای زندگی افراد تولید می شوند.

اهمیت استفاده از لباس های ضد الکتریسیته ساکن

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته:

برای کاهش میزان الکتریسیته ساکن در حال حاضر از مواد آنتی استاتیک در مرحله تکمیل منسوجات استفاده می­ شود. سازوکار اصلی این مواد بر افزایش میزان رسانش الکتریکی سطح الیاف و کاهش میزان اصطکاک استوار می باشد. افزایش رسانش منجر به کاهش ذخیره بار الکتریکی و انتقال سریع­تر و کاهش اصطکاک در اثر بهره گیری از یک ماده روان­ کننده. موجب جلوگیری از ایجاد بار الکتریکی در مرحله تماس با سطوح دیگر می­ شود.

خصوصیات لباس های ضد الکتریسیته ساکن

لباس ضد الکتریسیته ساکن از تکنولوژی ترکیب رسانای الکتریکی و(الیاف مصنوعی) تولید شده است. مشخصات این لباس کار، تخلیه بار الکتریکی از تمامی سطوح و اطراف بدن میباشد نقطه قوت لباس ضد الکتریسیته ساکن این می باشد که در محیط های دارای رطوبت بالا، بدون مشکل است.

در دمای بالاتر از ۱۲۰ درجه، بخارهای متصاعد شده از این پوشاک نسبت به اسید ها، حلال های آلی، و….هیچگونه واکنش و ترکیبی انجام نخواهد داد و قابلیت استفاده و کارکرد در مدت زمان طولانی را دارا می باشد. بدن انسان منبع تولید گرد و غبار می باشد و لباس های کار معمولی نمی تواند از انتشار این گرد و غبار جلوگیری نمایند، لباس ضد الکتریسیته ساکن مرغوب به عنوان سدی در مقابل انتشار آلودگی عمل خواهد کرد.

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته

مزایای استفاده از لباس های ضد الکتریسیته

  • نقطه قوت لباس ضد الکتریسیته ساکن این می باشد که در محیط ­های دارای رطوبت بالا، بدون مشکل است.
  • در دمای بالاتر از ۱۲۰ درجه، بخارهای متصاعد شده از این پوشاک نسبت به اسید ها، حلال های آلی هیچگونه واکنش و ترکیبی انجام نمی­دهد.
  • لباس­ های ضد الکتریسیته ساکن قابلیت بهره گیری و کارکرد در مدت زمان طولانی را دارند.
  • لباس ضد الکتریسیته ساکن احساس راحتی و رفاه به مصرف کننده می­دهد.

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته ساکن با کیفیت درجه یک

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته:

سایت ما به عنوان یکی از فروشندگان انواع لباس کار آمادگی خود را در جهت فروش انواع لباس کارارائی می دهد. فروش لباس های ضد الکتریسیته ساکن در سراسر کشور اعلام می نماید. سایت ما به مشتریان کمک می کند تا با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب نسبت به سایر سایت ها خریداری کنند.

برای خرید و اطلاع از لیست قیمت انواع لباس کار و لباس های ضد الکتریسیته ساکن با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

سایت فروش لباس های ضد الکتریسیته
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …