فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / سفارش روپوش آزمایشگاهی به صورت عمده
سفارش روپوش آزمایشگاهی

سفارش روپوش آزمایشگاهی به صورت عمده

سفارش روپوش آزمایشگاهی: روپوش آزمایشگاهی یا روپوش سفید، روپوش بلندی می باشد که طول آن تا زانو ها می رسد و توسط متخصصین در حوزه های پزشکی یا به وسیله ی آن دسته از کسانی افرادی که به کار آزمایشگاهی مشغول هستند پوشیده می شود. این روپوش نقش حفاظتی از لباس آن ها را دارد و آن را می توان یک یونیفرم ساده نیز در نظر گرفت.

سفارش روپوش آزمایشگاهی

انواع لباس فرم و لباس کار در بیمارستان:

به درستی یک بیمارستان با دقت به مسئولیت ها و شرح وظایف کاری مختلفی که دارد از انواع لباس فرم و لباس کار برای پرسنل خود استفاده میکند. در زیر به انواع لباسهای مورد استفاده در یک بیمارستان اشاره میکنیم:

  • لباس بیمار

  • لباس فرم پرسنل

  • لباس مخصوص اتاق عمل

  • لباس خدمات

  • لباس پزشکی

سفارش روپوش آزمایشگاهی

لباس بیمار:

برای لباس بیمار معمولا از پارچه های تترون و ترگال استفاده میشود. برای بیماران آقا از رنگ آبی و برای بیمارهای خانم از رنگ صورتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین گرماژ عمده برای پارچه بیمار از ۱۶۰، ۱۷۰، ۱۷۵، ۱۸۰ می باشد لباس بیمار هم به چند دسته تقسیم میشود مانند لباس کودک و لباس نوزادی و همچنین لباس بارداری که هرکدام فرم و پارچه مخصوص خودش را دارد.

لباس فرم پرسنل:

اساسا واحد هایی مانند پذیرش و واحد اداری یک بیمارستان از لباس فرم برای پرسنل خانم از مانتو فرم اداری و برای پرسنل آقا از پیراهن و شلوار استفاده میکنند.

لباس مخصوص اتاق عمل:

پارچه های بیمارستانی که عمدتا به رنگ های سبز و آبی هستند از پنبه استفاده می شود و از مهم ترین ویژگیهای پارچه های بیمارستانی قابلیت استریل چندباره آنها می باشد. جراحان با رنگ های سبز و آبی می تواندد دید خود را نسبت به اشیاء قرمز همانند احشای خون آلود بالا ببرند و در نتیجه تمرکز بالایی داشته باشند و در کل رنگ و مدل لباس های استریل با غیر استریل باید باهم تفاوت داشت باشد.

لباس خدمات:

جنس پارچه باید در برابر مواد شوینده مخصوص مواد ضدعفونی کننده مقاوم باشد که معمولا نوعی کیفیت رنگرزی پارچه را ضد آب ژاول یا ضد آب ژاولی می نامند که به معنی ثابت بودن رنگ پارچه است.

لباس پزشکی:

روپوش های پزشکی معمولا یک تیکه مانند روپوش یا دو تیکه مانند روپوش و شلوار است که از جنس پلی استر یا پنبه هستند. از لحاظ جنس هم باید مقاوم و راحت باشد و به راحتی اتو شود.

سفارش روپوش آزمایشگاهی

روپوش آزمایشگاهی در کار آزمایشگاهی

سفارش روپوش آزمایشگاهی: روپوش آزمایشگاهی در زمان استفاده در محیط آزمایشگاه فرد را در برابر ریزش تصادفی مایعات بطور مثال اسید ها، محافظت می کنند. در این زمینه آن ها معمولا آستین های بلندی دارند و از یک ماده ی جاذب، همانند با نخ، تولید شده اند تا کاربر در امان از ماده ی شیمیایی باشد. تعدادی از روپوش های آزمایشگاهی دکمه هایی در انتهای آستین های خود دارند تا دور مچ بسته شوند تا آستین ها به ظروف آزمایشگاهی که مواد شیمیایی آزمایشگاهی در خود دارند، گیر نکند. روپوش های آزمایشگاهی که دارای آستین کوتاه باشند نیز به چشم می خورند که استفاده از آن ها زمانی می باشد که حفاظت از موادی همانند با اسید لازم نمی باشد. یک سری از داشنمندان همانند میکروبیولوژیست ها طرفدار آن ها می باشند چون شستشوی بازو ها ساده می شود.

موارد استفاده روپوش آزمایشگاهی

  • پزشکی
  • جراحان
  • دانشجویان

فروش روپوش آزمایشگاهی

سفارش روپوش آزمایشگاهی: فروش روپوش آزمایشگاهی در فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی به فروش می رسد. خریداران جهت سفارش روپوش آزمایشگاهی و آگاهی از قیمت آن  می توانند به این سایت ها مراجعه نمایند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.روپوش پزشکی دارای انواع مختلفی بوده و می تواند بلند یا کوتاه و دارای رنگ و جنس های متفاوت باشد. اکثرا مدل بلند آن برای خانم ها و از مدل کوتاه آن برای آقایان استفاده می شود. این وسیله جهت محافظت از بدن و لباس و نیز رعایت بهداشت و نظافت کاربرد دارد. جنس این روپوش ها از پارچه هایی با درصدهای مختلفی از نخ و پلی استر ساخته می شوند.

سفارش روپوش آزمایشگاهی

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش پارچه ترگال بیمارستانی

سفارش پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت ارزان تر از هرجایی

سفارش پارچه ترگال بیمارستانی به شکل مستقیم و اینترنتی از درب معتبرترین کارخانجات تولیدی پارچه های بیمارستانی …