فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / سفارش لباس کار ایران خودرویی مرغوب

سفارش لباس کار ایران خودرویی مرغوب

سفارش لباس کار: در حین انجام هر گونه فعالیت و کار استفاده از لباس کار مناسب یکی از مواردی می باشد که باعث جلوگیری از آسیب های احتمالی و محافظت از شما خواهد شد. لباس کار ایران خودرویی نوعی از انواع لباس کار ایمنی می باشد که در سایر فعالیت ها و مشاغل فنی و مهندسی بسیار پرکاربرد می باشد. نوع این لباس کار ایران خودرویی، دو تکه می باشد و این امر پوشیدن لباس کار ایران خودرویی را راحت تر خواهد کرد که این لباس کار ایران خودرویی متشکل از کاپشن و شلوار نیز می باشد.

سفارش لباس کار

جنس لباس کار ایران خودرویی

برای ساخت این لباس کار ایران خودرویی از پارچه کتان مورد استفاده قرار می گیرد که دارای کیفیت بسیار عالی می باشد و سبب دوام زیاد این لباس کار ایران خودرویی و بهره گیری طولانی مدت از این لباس کار ایمنی خواهد شد. مدل این لباس کار ایران خودرویی ساده می باشد و فقط دارای پارچه ای با رنگ متفاوت در قسمتی از لباس کار ایران خودرویی می باشد؛ سایز بندی این لباس کار نیز تکمیل است و مصرف کنندگان می توانند با توجه به سایز خود در زمینه خرید لباس کار ایران خودرویی اقدام نمایند.

سفارش لباس کار

 

کاپشن این لباس کار ایران خودرویی توسط زیپ باز و بسته می شود و دارای دکمه و چسب نیز می باشد. در بخش کاپشن این لباس کار ایران خودرویی سه عدد جیب موجود می باشد. شلوار این لباس کار ایران خودرویی نیز به معمولی ترین روش یعنی از طریق زیپ و دکمه باز و بسته می شود که دارای دو عدد جیب است. این لباس کار ایران خودرویی همچنین جهت سایر فعالیت ها از جمله باغبانی، کارگاه، راهبری و نگهبانی بسیار کاربردی است که با بهره گیری از این لباس کار ایران خودرویی می توانید سبب نظم و یکپارچگی در محیط کار شوید.

کاربرد لباس ایران خودرویی

امروزه استفاده از لباس کار ایران خودرویی تا حد بسیار زیادی توسعه یافته است زیرا شرکت ها و سازمان های مختلف از طریق این کار می توانند امنیت کارکنان شرکت خود را به آسانی افزایش دهند. مراکز صنعتی، کارگاه ها، شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت های ساختمانی، نگهبانی، باغبانی و فروشگاه های عرضه مواد غذایی نیز امروزه از لباس کارهای متنوع و خاص استفاده می کنند.

لباس کار مدل Worker ایران خودرویی

مزیت مهم و اساسی لباس کار مدل Worker ایران خودرویی قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن می باشد.لباس کار مدل Worker ایران خودرویی حاوی شلوار پشت کش دار همراه با پل کمر، دو جیب در طرفین، کاپشن با یک جیب در دار چسبی در بالا و دو جیب از رو در پایین می باشد. مدل کاپشن شلوار ایران خودرویی برای اولین بار در شرکت خودرو سازی ایران خودرو مورد استفاده قرار گرفت و به همین دلیل به مدل ایران خودرویی معروف می باشد. این لباس دارای کیفیت دوخت معمولی و پارچه فلامنت با دوام می باشد و برای افرادی که به دنبال لباس کار ارزان و اقتصادی می باشند گزینه ی مناسبی خواهد بود.

سفارش لباس کار

سفارش لباس کار: یکی از اقداماتی که اکثر شرکت ها برای لباس کار کارکنان خود باید در نظر داشته باشند چاپ و گلدوزی لوگو روی لباس کار می باشد. انجام این کار مزایای قابل توجه بسیار زیادی از جمله اجرای تبلیغات فوق العاده عالی و افزایش اعتبار شرکت می باشد. لباس کارها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که از جمله آن ها می توان به لباس های کار برای محیط های اداری، شرکت ها، ارگان ها و سازمان ها اشاره نمود.

سفارش لباس کار ایران خودرویی مرغوب

سفارش لباس کار: خرید لباس کار ایران خودرو برای کسانی که که بصورت فصلی نیروهای خود را افزایش یا کاهش می دهند بسیار مناسب می باشد. زیرا امروزه در بازارهای داخلی از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. این لباس بسیار سبک می باشد که نشانگر این است که لباس تقریبا سبکی برای انجام کارهای کارگاهی می باشدو نیز سبکی لباس موجب تعرق کمتر بدن در هنگام فعالیت می شود. تولیدی اسفید لباس کار مهندسی، لباس کار شرکت های تاسیساتی، لباس کار مکانیکی، لباس کار مخصوص پمپ بنزین، لباس کارشرکت نفت، لباس های مخصوص اداره های برق و… را با بالا تربن کیفیت تولید می کند. شما خریدارن عزیز می توانید خرید لباس کار مرغوب خود را به ما بسپارید تا محصول نهایی را با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها و در رنگک های متنوع دریافت کنید.

سفارش لباس کار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …