فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / سفارش لباس کار برقکاری درجه یک

سفارش لباس کار برقکاری درجه یک

سفارش لباس کار برقکاری: لباس کار یکی از اساسی ترین لوازم حفاظتی فردی می باشد و کلیه کارکنان باید با لباس متناسب با نوع کار در محل فعالیت شغلی خود حاضر شوند. اکثرا لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری، تنه و دست و پاها را در مقابل عوارض محیطی حفاظت می کند. لباس کار باید علاوه بر دوام و استحکام در برابر مواد و اشیائ موجود در محیط های کار، قابل شستشو بوده و می تواند از ظاهر خوبی نیز برخوردار باشد.

سفارش لباس کار برقکاری

لباس کار برقکاری

برقکاران باید از تجهیزات ایمن در برابر برق ( لباس کار برقکاری ) استفاده کنند.افرادی که در صنعت برق مشغول به کار می شوند در مورد خطرات این صنعت می دانند، آن ها هم باید در مورد چگونگی محافظت از خود در مقابل خطرات نیز اطلاعات داشته باشند. ساده ترین روش محافظت در برابر خطرات کار استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب آن کار است.خطر عمده ای که برقکاران را تهدید می کند خطر برق گرفتی می باشد که با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب می توان این خطر را به حداقل رساند.

ویژگی لباس کار برقکاران :

  • لباس باید مناسب نوع کار و همچنین وضعیت آب هوای منطقه باشد.
  • لباس کار باید مناسب اندام و اندازه باشد.
  • جیب های لباس کار باید کوچک، حتی الامکان تعداد آن ها کم باشد.
  • در لباس برق کاران از دکمه و زیپ های فلزی نباید استفاده شود.
  • لباس برق کاران حتی الامکان از پارچه های ضخیم و سبک و نخی تهیه و در دوخت آن ها نهایت سادگی رعایت گردد.
  • مچ و آستین بلوز باید دارای دکمه بوده و یا از کش آستین استفاده گردد.

 استفاده از لباس های نخی در برقکاری

علت استفاده از لباس های نخی برای لباس کار این می باشد که هنگام ایجاد قوس الکتریکی سرعت سوختن پارچه های الیاف مصنوعی یا مخلوطی از آن ها خیلی کم تر بوده و حرارت تولیدی آن ها پائین خواهد بود. پارچه های نخی هنگام سوختن به بدن نمی چسبند.

سفارش لباس کار برقکاری

خصوصیات انواع لباس کار برق:

  •  لباس کار یک تیکه:  این نوع لباس کار از دوخت یکسره بر خوردار است. بدین صورت که بالاتنه و پایین تنه آن ( شلوار و بلوز ) به یکدیگر متصل بوده و به تنهایی قابل پوشیدن نمی باشد.
  • لباس کار دو تیکه: این نوع لباس کار از دوخت جداگانه برخوردار است. بدین صورت که بالاتنه و پایین تنه آن ( شلوار و بلوز ) از یکدیگر جدا بوده و به تنهایی قابل پوشیدن می باشد.
  •  شکل ظاهری: تا آنجا که ممکن است لباس کار بایستی دارای ظاهری زیبا، طرح ساده و حداقل در چهار اندازه کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ باشد.
  • رنگ: لباس کار بایستی رنگ بین زرد ونارنجی داشته باشد (یا قسمتی از این لباس از این رنگ استفاده گردد ) و حداقل از رنگ هایی انتخاب شود که قابلیت دید آن بیش از ۵۰% بوده و از حداقل تغییر رنگ در برابر عوامل مختلف طبیعی، مکانیکی و شیمیایی بر خوردار باشد.

سفارش لباس کار برقکاری

اهمیت استفاده از لباس برقکاری

سفارش لباس کار برقکاری: داشتن لباس کار برای استفاده در حین کار از برای برقکاران اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. لباس کار اکثرا از جنس کجراه و یا ترکیبی از الیافت طبیعی و مصنوعی هستند که کمی ضخیم و مقاوم تر در مقابل عوامل محیطی می باشد. لباس کار شامل پوششی برای دست ها، پاها، کفش، کلاه و بدنه اصلی خود لباس است.همان طور که گفتیم کسانی که در صنعت برق مشغول به کار می شوند در مورد خطرات این صنعت می دانند، آن ها هم باید در مورد چگونگی محافظت از خود در برابر خطرات نیز اطلاعات داشته باشند. ساده ترین راه محافظت در برابر خطرات کار استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب آن کار است.خطر عمده ای که برقکاران را تهدید می کند خطر برق گرفتی می باشد که با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب میتوان این خطر را به حداقل رساند.

سفارش لباس کار برقکاری درجه یک

سفارش لباس کار برقکاری: گروه “اسفید” به شما اطمینان می دهد که با کیفیت ترین لباس های کار را با بهره گیری از بهترین پارچه های داخل بازار تولید می کند.و با پایین ترین قیمت نسبت به به سایر تولیدی ها در اختیارمشتریان عزیز می گذارد. شما خریداران عزیز می توانید از لباس کار برقکاری در روزهای سرد زمستان نیز استفاده کنید. و آن را بر روی لباس های دیگر خود بپوشید.

سفارش لباس کار برقکاری

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …