فروش عمده روغن خوراکی
خانه / سایت لباس کار صنعتی / سفارش لباس کار صنعتی با کیفیت بالا در سراسر کشور
سفارش لباس کار صنعتی

سفارش لباس کار صنعتی با کیفیت بالا در سراسر کشور

سفارش لباس کار صنعتی: هر صنعت و حوزه ای لباس کار مخصوص به خودش را دارد که لباس های کار مناسب هر صنعتی دارای ویژگی های خاص خودش است. در هرمجموعه صنعتی لباسکار هرکس بیان کننده مسئولیت او می باشد. به این علت برای انتخاب لباس کار دقت نمایید. به طور مثال فرض کنید در یک مجموعه برای مسئولیت نگهبانی انتخاب شده اید. شما نمی توانید در این پست از لباسکار خدماتی استفاده کنید.

سفارش لباس کار صنعتی

لباس کار دارای اهمیت بسیار زیادی است چون وظیفه حفاظت از جان انسار دارد. لباسکار به منظور به منظور جلوگیری از اسیب رسیدن به کارکنان در حوادثی مانند پرت شدن از ارتفاع , آتش سوزی , برق گرفتگی و … ساخته شده است. لباس کار انواع متفاوتی دارد براساس تاریکی یا روشن بودن , سرد یا گرم بودن محل کار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به عنوان لباس کار یک آتش نشان با لباس کار یک تعمیرکار تاسیسات ساختمان فرق می کند که بسته به نوع شرایط کاریتان می توانید بهترین لباسکار را انتخاب نمایید.

خصوصیات و استانداردهای لباسکار صنعتی

لباس کار می بایست اندازه و متناسب با بدن استفاده کننده باشد. افرادی که با ماشین کار میکنند و یا در جوار ماشین آلات مشغول کار می باشند باید از لباس کاری استفاده کنند که هیچ قسمت آن باز یا پاره نباشد. در حد امکان دارای شب نما باشند. آویزان نمودن زنجیر، ساعت، کلید و نظایر آنها روی لباس کار اکیداً ممنوع است.

سفارش لباس کار صنعتی

در محل کار که احتمال خطر انفجار و یا حریق باشد استفاده از یقه نورگیری آفتاب گردان و زه و دسته عینک که از انواع سلونوئید ساخته شدهاند و همچنین همراه داشتن سایر مواد قابل اشتعال برای کارکنان مربوطه اکیداً ممنوع می باشد. در صورتی که انجام کاری ایجاب نماید که کارکنان آستین لباس کار خود را مستمراً بالا بزنند بایستی از لباس کار آستین کوتاه استفاده نمایند. لباس افرادی که با مواد اسیدی و رادیواکتیو کار میکنند باید به صورت یکپارچه و بدون منفذ همراه با کلاه مخصوص، کفش و دستکش از جنس خاص و غیر قابل نفوذ باشد.

جنس لباسکار صنعتی

جنس پارچه با توجه به شرایط کار و لزوم ظاهر لباس از نظر مقاومت در مقابل چروکیدگی و نیز عدم تولید الکتریسیته ساکن از مخلوط حدود ۷۱ % پنبه و ۳۱ % پلی استر و با وزن gr/m2 320 تا gr/m2 420 و با توجه به شرایط اقلیمی و فصول مختلف در نظر گرفته شود. در شرایطی که احتمال سوختن لباس کار در اثر ریختن پلیسه و یا تحت تأثیر حرارت زیاد وجود دارد مانند لباس کار جوشکاری، جنس لباس کار بایستی ۱۱ % پنبه باشد.

لباس کار باید به نحوی باشد که مشخص کند فردی که آن لباس را پوشیده در کدام گروه شغلی یا واحد فعالیت مینماید. علامت یاد شده میتواند آرم، کد و یا حتی رنگ لباس باشد. برای در نظر گرفتن علائم مشخصه موارد ذیل قابل بررسی میباشد.

سفارش لباس کار صنعتی

ویژگی های لباس کار مناسب

سفارش لباس کار صنعتی: قطعا بهترین لباس کار لباسی می باشد که از بهترین جنس های پارچه و از دوخت خوب استفاده شود. در زمان خرید لباسکار به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • از خرید لباس گشاد یا تنگ خودداری نمایید. و حتما لباس کار اندازه و متناسب را خریداری نمایید.
  • لباس کار را از یک فروشگاه مطمئن خریداری نمایید 
  • توجه داشته باشید که هیچ مواد قابل اشتعالی در تولید لباس کار به کار نرفته باشد.
  • اگر قصد خرید لباس کار نسوز را دارید حتما کلاه و کفش و دستکش مخصوص را هم خریدری نمایید.

سفارش لباس کار صنعتی با کیفیت بالا در سراسر کشور

سفارش لباس کار صنعتی: اگر صاحب یک کارخانه صنعتی هستید و برای پرسنل خود نیازمند لباسکار می باشید یا اگر میخواهید لباس کار منحصر به فرد شرکت خود را طراحی کنید ما این امکان را در کروه تولیدی اسفید برایتان فراهم خواهیم کرد. شما در این تولیدی میتوانید لباس کار های مختلف را با توجه به نوع کار خود انتخاب کرده و سفارش دهید. شما میتوانید از خدمات مشاوره ما به صورت کاملا رایگان برای انتخاب بهترین لباس کار استفاده کنید. جهت خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید.

سفارش لباس کار صنعتی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …