فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / سفارش کاپشن و شلوار کارگری مرغوب و ارزان
سفارش کاپشن و شلوار کارگری

سفارش کاپشن و شلوار کارگری مرغوب و ارزان

سفارش کاپشن و شلوار کارگری: لباس کار به عنوان یکی از اصلی ترین انواع تجهیزات ایمنی می باشد که از تمام بدن در مقابل خطرات احتمالی حین کار محافظت می کند. همانطور که می دانید هر کار و حرفه ای برای خود خطراتی دارد و افرادی که در آن حرفه مشغول به کار هستند باید قبل از شروع به کار باید از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده کنند. لباس کار یکی از اصلی ترین تجهیزات ایمنی حفاظت فردی است که به شکلی طراحی می شود که علاوه بر محافظت افراد در مقابل خطرات، امکاناتی نیز داشته باشد که افراد بتوانند ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز خود را همیشه به همراه داشته باشد.

سفارش کاپشن و شلوار کارگری

همانطور که متوجه شدید هر حرفه، لباس کار مخصوص به خود را می طلبد. ت.لیدی ما تصمیم دارد با فروش انواع لباس کار شما را در زمینه فراهم آوردن ایمنی قبل از کار، کمک کند. در صورتی که قصد خرید لباس کار مخصوص به خودتان را دارید با ما در ارتباط باشید.

لباس کار کاپشن و شلوار کارگری

لباس کار کارگری وابسته به نوع کاری که کارگر انجام می دهد دارای طراحی گوناگونی می باشد. به طور مثال کارگران و استادکاران لوله کش می توانند از لباس کار دوبنده و یا بیلرسوت استفاده کنند. پارچه به کار رفته در این لباس می تواند ضد آب است چون که این افراد ممکن است در زمان کار با لوله‌ ی آب خیس شوند. لباس کار کارگری ساختمانی می بایست راحت باشد و قدرت مانور کارگر را کم نکند. از این رو در تولید این لباس ها از پلی استر پنبه استفاده می شود.

سفارش کاپشن و شلوار کارگری

البته اگر لباس کار کارگری سنگین باشد می تواند از انواع لباس کار فیلامنت نیز مورد استفاده قرار گیرد که ضخامت بیشتری دارد و دوام و ماندگاری آن ها نیز بیشتر از پلی استر پنبه می باشد. کمتر پیش می آید که کارگران از لباس های دو تکه ( بلوز و شلوار دکمه دارد و یا کاپشن شلوار زیپ دار) بهره گیری کنند؛ چرا که در زمان کار مرتبا در تکاپو می باشند و اگر لباس کار آنها دو تکه باشد ممکن است بدن آنها حین کار آسیب ببیند. لباس کار دو بنده بهترین انتخاب برای همه کارگران می باشد ولی با این حال می توانند از دیگر انواع لباس کار مانند لباسکار یکسره نیز استفاده کنند.

انواع لباس کار کارگری

  • بلوز و شلوار (دکمه ای)
  • کاپشن و شلوار ( زیپی)

اهمیت استفاده از لباس کاپشن و شلوار کارگری

کاپشن و شلوار کارگری از تجهیزات لازم و ضروری است که به دلیل ویژگی هایی که دارا است در مشاغل گوناگون از جمله صنایع تولیدی، ساختمانی و … مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه استفاده شده در تولید لباسکار کارگری، کجراه با تراکم بالا است که مانع از نفوذ آب به درون کاپشن و شلوار شده و شرایط ایمنی و راحتی را برای افرادی که با تجهیزات آبی سروکار دارند بوجود می آورد. لباس کار کاپشن و شلوار کارگری دارای تاییدیه وزارت کار و امور اجتماعی می باشد و شرایط مطلوبی را برای فرد بوجود می آورد. این محصول طبق استانداردهای اروپایی طراحی و ساخته شده است.

سفارش کاپشن و شلوار کارگری

قیمت لباس کار کارگری در بازار داخلی

سفارش کاپشن و شلوار کارگری: برای هر اداره، مدرسه، ارگان و حتی خود تولیدی ها هم بسیار این نکته دارای بسیار اهمیت زیادی می باشد که با کمترین هزینه برای کارکنان و پرسنل خود لباس کار و لباس فرم کار خریداری کنند؛و هم مجموعه های خصوصی و دولتی بسیار برایشان مهم می باشد که با هزینه پایین بهترین پارچه و لباس کار را برای کارکنان خود خریداری نمایند و این اتفاق نمیافتد مگر آنکه از کانال های مستقیم فروش و نمایندگی های معتبر اقدام کنند تا هم از آن کارخانه خرید کنند و هم  وظیفه ارسال را نیز بر عهده بگیرد.

سفارش کاپشن و شلوار کارگری مرغوب و ارزان

سفارش کاپشن و شلوار کارگری: در فروشگاه اینترنتی اسفید شما می توانید لباس کار مورد نظر خود را از برند های معروف و نام آشنای دنیا و ایران خریداری نمایید. به طور مثال انواع لباسکار از فعالترین برندهای تولید کننده لباس کار در این فروشگاه به فروش می رسد. شما خریداران محترم در این سایت می توانید لباس کار مورد نظر خود را سفارش داده و با بهترین کیفیت درب منزل تحویل بگیرید. جهت سفارش کاپشن و شلوار کارگری مرغوب و ارزان با شماره های زی تماس بگیرید.

سفارش کاپشن و شلوار کارگری
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …