فروشگاه یونیفرم بیمارستانی به کلی و جزئی

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی:لباس بیمارستانی در واقع به تمامی البسه هایی که در محیط های بیمارستانها، محیط درمانگاهها، مطب ها، اتاق عمل، آزمایشگاهها و مراکز نگهداری سالمندان مورد بهره گیری قرار میگیرد لباس بیمارستانی گفته میشود. لباس بیمارستانی تشکیل شده از لباس بیمار، لباس یکبار مصرف بیماران، لباس پزشکان، لباس پرستاران ، لباس بهیار، لباس دستیاران پزشکی، لباس خدمه بیمارستان و درمانگاهها ، لباس محیط آزمایشگاهی، لباس دندانپزشکی، لباس کارکنان داروخانه ها، گان جراح، گان بیمار، لباس اتاق عمل و تمامی البسه فرم کارمندان بخش محدوده های مذکور هست.

مرکز فروش انواع البسه فرم بیمارستانی برای بیمارستان های خصوصی و دولتی و دانشگاهی در سایت مرکز فروش امین دوخت فراهم شده است.برای خرید انواع لباس فرم بیمارستانی شامل لباس پرسنل بیمارستانی یا روپوش پزشکی و لباس اتاق عمل و … با شماره سایت تماس بگیرید.

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی

یکی از قوانین و الزامات محدوده های درمانی مختلف نظیر بیمارستان، درمانگاه، مطب، کلینیک، آزمایشگاه، داروخانه و مراکز نگهداری سالمندان، بهره گیری از انواع لباس فرم بیمارستانی برای پرسنل در دسته بندی مختلف می باشد، دراین مقاله قصد داریم تا مختصر و مفید درباره انواع البسه فرم بیمارستانی، دلایل بهره گیری و نوع جنس آن برای شما توضیح بدهیم.

با انواع لباس فرم بیمارستانی بیشتر آشنا شوید  

  • لباس فرم بیمارستانی و استفاده از آن

به همه البسه و پوشاکی که در محیط های درمانی برای رعایت بهداشت، ایجاد نظم، تمایز پرسنل، درمانگران و بیماران از مراجعه کنندگان و مشخص کردن رده های شغلی یا بخش های مختلف درمان از یکدیگر، مورد بهره گیری قرار می گیرد، لباس فرم بیمارستانی گفته می شود.

انواع البسه فرم بیمارستانی، شامل موارد زیر می شود که بر اساس قوانین و سیاست گذاری، بیمارستان ها طرح و رنگ آن مشخص میباشد و همه بدون کوچکترین چشم پوشی موظف به بهره گیری از آن می باشند.

  • لباس بیمار
  • لباس پزشکی
  • لباس پرستاری
  • لباس فرم پرسنل بخش های مختلف
  • لباس مخصوص اتاق عمل
  • لباس خدمات
  • ملحفه، بالشت

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی

فروشگاه یونیفرم بیمارستانی

جنس مناسب برای انواع لباس فرم بیمارستانی چیست؟

کیفیت و کمیت انواع لباس فرم بیمارستانی به چند دلیل دارای اهمیت خاصی هست:

اولین و پر اهمیت ترین سبب ایجاد حس  راحتی در بیمار، پرسنل و کادر درمانگر هست و دلیل دوم که آن هم اهمیت فوق العاده ای دارد صرفه اقتصادی هست، هر چه کیفیت و بافت انواع لباس فرم بیمارستانی بالاتر باشد دوام و مقاومت آن بیشتر خواهد شد.

لباس بیمار، دارای چند دسته مختلف میباشد، نوزادی، کودک، بارداری و عادی هست بیشتر اوقات برای دوخت این نوع لباس، از پارچه های تترون برای اینکه لطافت، وزن سبک، تنوع در رنگ، مقاومت رنگ در مقابل شستشوی پشت سره هم و از همه مهمتر ضد حساسیت بودن آن و یا پارچه ترگال که آن هم خصوصیاتی مشابه با تترون دارد استفاده می کنند.

لباس گان و شان، از انواع لباس فرم بیمارستانی هست که در اتاق عمل استفاده میشود گان لباس تیم پزشکی می باشد و شان لباس بیمار تحت عمل است، جنس این لباس بخاطر قابلیت استریل چند باره باید از پنبه باشد، رنگ آن معمولا آبی یا سبز هست به دلیل اینکه پزشکان دید خوبی برای احشام خون آلود داشته باشند.

جنس لباس خدمات، هم باید به نوعی باشد که در برابر مواد شیمیایی مثل شوینده ها و ضدعفونی کننده ها مقاومت لازم را داشته باشند.

روپوش پزشکان و پرستاران هم بیشتر اوقات از جنس پلی استر و پنبه می باشد که هم مقاوم و راحت هست و هم راحت اتو شود که برای ایجاد زیبایی و نظم مهم است.

مهمترین خصوصیات پارچه ملحفه و بالشت مراکز و محدوده های درمانی هم آنتی باکتریال بودن ان است علاوه بر بافت لطیف آن.

امیدوارم مطلب ما برای بالا بردن اطلاعات و آگاهی شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.