فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش انواع لباس کار یکسره با کیفیت بالا به صورت عمده
فروش انواع لباس کار یکسره

فروش انواع لباس کار یکسره با کیفیت بالا به صورت عمده

فروش انواع لباس کار یکسره: در محیط های تولیدی و صنعتی، بهره گیری از تجهیزات ایمنی یکی از الزامات اداره کار است. لباس کار و کفش ایمنی از حداقل تجهیزات ایمن در زمان کار خواهد بود. لباس کار از نظر ظاهری می تواند به دو دسته تقسیم شود. از این رو در محیط های صنعتی و حتی کارگاه های کوچک استفاده از لباس کار یا همان لباس حفاظتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از لباس کار ایمنی می توان به لباسکار دو تکه که شامل بلوز و شلوار و یا کاپشن و شلوار می شوند و لباس کار یکسره یا همان لباس کار دو بنده اشاره نمود.

فروش انواع لباس کار یکسره

لباس کار با دقت به نوع جنس الیاف را می توان به سه دسته، لباس کار با الیاف طبیعی، مصنوعی و لباس کار با الیاف ترکیبی اشاره نمود. دقت داشته باشد که در زمان خرید انواع لباس کار تنها به قیمت لباس کار توجه نداشته باشید بلکه باید به نوع الیاف لباس توجه داشته باشید. به طور مثال لباس کار آتش نشانی می بایست در محیط های گرم که در مجاورت با گرما قرار دارند. نوعی از لباس کار باید انتخاب شود که در مجاورت با گرما آتش نگیرد و دارای مقاومت بالایی برخوردار باشد.

انواع لباس کار یکسره:

 • لباس کار یکسره خلبانی
 • لباس کار یکسره برقکاری
 • لباس کار یکسره جوشکاری
 • لباس کار یکسره ماهیگیری
 • لباس کار یکسره مهندسی
 • لباس کار یکسره کارگری
 • و…
فروش انواع لباس کار یکسره

لباس کار یکسره چیست؟

لباس کار یکسره یکی از بهترین مدل های لباس کار می باشد. این مدل لباس کار در انواع رنگ ها و با انواع پارچه تولید می شود و دست شما زمان انتخاب لباس کار یکسره باز خواهد بود. کارگران، مهندسین، صنعتگران و استادکاران در هر حرفه ای می توانند از این لباسکار استفاده نمایند. چرا که به آسانی پوشیده می شود، جیب هایی دارد که می توان در آن ها ابزارآلات را قرار دهید و در ضمن ماندگاری بالایی نیز دارد. این لباس کار با نام بیلرسوت نیز شناخته می شود.

اغلب سایزهای لباس کار یکسره موجود در بازار

 •  سایز ۴۲ :  این سایز لباس کار برای افرادی با  قد بین ۱۶۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر مناسب می باشد.
 •  سایز ۴۴ :  این سایز  لباس کار برای افرادی با  قد بین ۱۷۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر مناسب می باشد.
 • سایز ۴۶ :  این سایز  لباس کار برای افرادی با  قد بین ۱۷۵ تا ۱۸۰ سانتیمتر مناسب می باشد.
 • سایز ۴۸ :  این سایز  لباس کار برای افرادی با  قد بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتیمتر مناسب می باشد. 
فروش انواع لباس کار یکسره

لباس کار یکسره خلبانی

فروش انواع لباس کار یکسره: این لباس کار به شکل یکسره طراحی و دوخته می شود. جنس این لباس کار فلامنت کج راه است. این لباس کار به علت داشتن جیب های متعدد، فضای کافی و مناسب جهت قرار دادن اشیاء و ابزار را دارد. این لباس کار را می توان در فصل سرما از روی لباس های دیگر پوشید و بدن را بسیار گرم نگاه داشت. به علت نوآوری در طراحی و دوخت این لباس کار، امکان دارد عکس و محصول دریافتی دارای کمی تفاوت باشد.

لباس کار یکسره خلبانی از جنس الیاف طبیعی یا درصدی از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی و در مواردی الیاف شیمیایی یا صنعتی ساخته شده است و هرچه الیاف استفاده شده طبیعی تر باشد، این لباس مقاومت بالا تری در مقابل گرما و حرارت خواهد داشت و سبب افزایش طول عمر این محصول می شود.

فروش انواع لباس کار یکسره با کیفیت بالا به صورت عمده

فروش انواع لباس کار یکسره: در لباس کار یکسره قسمت بالایی و پایینی لباس به یکدیگر متصل می باشد و قابلیت جدا شدن از یکدیگر را ندارند. با توجه به شرایط محیط کار و نوع سلیقه افراد این دو نوع لباس کار مشهود می باشد. تولیدی اسفید کار عرضه کننده انواع لباس کار، لباس کار یکسره خارجی و ایرانی با بهترین قیمت نسبت به سایر تولیدی ها می باشد. برای اطلاع از قیمت به روز و خرید انواع لباس کار یکسره با کیفیت بالا به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

فروش انواع لباس کار یکسره
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …