فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش اینترنتی لباس کار دوبنده درجه یک به قیمت عمده
فروش اینترنتی لباس کار دوبنده

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده درجه یک به قیمت عمده

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده: لباس کار یکی از اساسی ترین انواع تجهیزات ایمنی خواهد بود که از تمام بدن در مقابل خطرات احتمالی حین کار محافظت می کند. همانطور که می دانید هر کار و حرفه ای برای خود خطراتی دارد و افرادی که در آن حرفه مشغول به کار می باشند می بایست قبل از شروع به کار از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده نمایند. لباس کار یکی از اصلی ترین تجهیزات ایمنی حفاظت فردی است که به شکلی طراحی می شود که علاوه بر محافظت افراد در مقابل خطرات، امکاناتی نیز داشته باشد که افراد بتوانند ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز خود را همیشه به همراه داشته باشد.

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده

بیشتر کارگران از انواع لباس کار دوبنده  بهره گیری می کنند چرا که پوشیدنشان ساده می باشد و مقاومت خوبی نیز دارد. لباس کار مهندسی نیز بسته به نوع فعالیتی که مهندسین دارند با هم تفاوت دارد. برای مثال لباس کار مهندس معماری نمی تواند با لباس کار مهندس نفت یکسان باشد. لباس کار جوشکاری از مهم ترین تجهیزات ایمنی جوشکاران خواهد بود.

انواع لباس کار

انواع لباس کار بر اساس نوع حرفه که در آن فعالیت دارید با هم تفاوت دارد. استاندارهایی وجود دارد که در زمان تولید لباس کار می بایست رعایت شود. برای مثال لباس کار جوشکاری می بایست ضخامت بیشتری داشته باشد ولی این در مورد لباس کارگری صدق نمی کند. همچنین افرادی که با اره برقی کار می کنند و احتمال پاره شدن لباس و آسیب رسیدن به فرد توسط اره برقی وجود دارد باید از لباس کار ایمنی مناسب با اره برقی استفاده شود.

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده

لباس کار دوبنده چیست؟

لباس کار دوبنده به عنوان یکی از بهترین مدل های لباس کار موجود در بازار کشور می باشد. این مدل لباس کار در انواع رنگ ها و با انواع پارچه دوخته می شود و دست شما را در هنگام انتخاب لباس کار دوبنده باز می گذارد. کارگران، مهندسین، صنعتگران و استادکاران در هر حرفه ای می توانند از این لباس کار استفاده نمایند. چرا که به آسانی پوشیده می شود، جیب هایی دارد که می توان در آن ها ابزارآلات را قرار دهید و در ضمن ماندگاری بالایی نیز دارد. این لباس کار با نام های بیلرسوت و setwork نیز شناخته می شود.

انواع لباس کار دوبنده

با توجه به الیاف و نوع پارچه در تولید، لباس کار دوبنده را می توان به دسته های زیر تقسیم نمود:

  • لباس کار دوبنده لی
  • لباس کار دوبنده جین
  • لباس کار دوبنده کتان

لباس کار دوبنده جین

استفاده از لباس کار دو بنده جین مرغوب سبب می شود کارگران حین کار کردن از پشت کمرشان در مقابل سرما و هر عامل دیگری محافظت شود. وجود جیب های متعدد با اندازه های متفاوت، در نقاط مختلفِ لباس کار تعبیه شده است تا کارگر بتواند وسایل مورد نیاز خود را در دسترس خود قرار دهد و در حین کار، راحت تر عمل کند. به عنوان مثال جیب های بزرگ، در قسمت ران ها قرار دارد تا کارگر آسان تر بتواند اجسام، وسایل و ابزار آلات سنگین خود را جابه جا کند.

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده

نکات مهم در خرید انواع لباس کار دوبنده

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده: قبل از خرید و تهیه ی انواع لباس کار دوبنده باید به برخی نکات توجه شود. به طور مثال، توجه به مدل لباس، مناسب با شغلِ فرد مهم خواهد بود. تعداد جیب ها و محل قرار گیری آن ها برای کار فرد، کاملا مناسب و کاربردی باشد. باید لباسی را انتخاب نمود که فرد حین کار و حرکت، در آن راحت باشد و لباس فشار ایجاد نکند.

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده درجه یک به قیمت عمده

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده: لباس کار لباسی می باشد که فرد هر روز از آن استفاده می کند از این رو کیفیت و جنس آن اهمیت زیادی دارد. در فروشگاه اینترنتی اسفید کار شما می توانید لباس کار مورد نظر خود را از برند های معروف و نام آشنای دنیا و ایران خریداری نمایید. با جستجو در این فروشگاه می توانید لباس کار مورد نظر خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. جهت خرید اینترنتی لباس کار دوبنده درجه یک به قیمت عمده با ما تماس بگیرید.

فروش اینترنتی لباس کار دوبنده
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …