فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش عمده لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار درجه یک
فروش عمده لباسکار ضد حریق

فروش عمده لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار درجه یک

فروش عمده لباسکار ضد حریق: لباس‌های ضد حریق (Bunkergear) از چندین لایه‌ ی مختلف ساخته شده‌اند و از چند راه مختلف فیزیکی و شیمیایی جلوی سوختن آتش‌ نشان یا پژوهشگری را که این لباس کار را به تن دارد می‌ گیرند. طبق استاندارد های آتش‌ نشانی هر لباس آتش‌ نشانی می بایست شامل سه لایه‌ی پوششی باشد؛ محافظ خارجی، لایه‌ ی ضد رطوبت و سد گرمایی. میان این قسمت‌ ها هوا وجود دارد که مانع بسیار خوبی در مقابل نفوذ حرارت می باشد.

فروش عمده لباسکار ضد حریق

کولار(Kevlar) و نومکس (Nomex) از اساسی ترین مواد مقاومی می باشند که در تولید لباس آتش‌ نشانی استفاده می‌ شوند. هر دو این مواد مقاومت زیادی در مقابل حرارت دارند. ممکن است از مواد دیگری مثل ترکیب نخ‌ های پنبه‌ ای با نخ‌ های شیشه‌ ای در ساخت لباس آتش‌ نشانی استفاده نمود.

وظیفه کولار در لباس ضد حریق چیست؟

کولار سبک، بادوام، انعطاف پذیر می باشد و در بسیاری جاها استفاده می شود. از جمله فضای داخلی خودروها و لباس های ورزشی ورزشکاران المپیک و وسایل نقلیه استفاده می شود. نومکس بعنوان عایقی برای آتش، به عنوان لباس محافظی در انواع لباس ها از جمله ارتشی، لباس کارگران صنعتی و در کامیون های آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده لباسکار ضد حریق

لباسکار ضد حریق آتش نشانی


لباس آتش نشانی که به عنوان لباس حفاظتی گرمایی (TPC) نیز شناخته می شود، یک لباس ضد حریق می باشد که به طور معمول با محافظت تنفسی پوشیده می شود. این لباس های مرغوب از آتش نشانان در مقابل گرما و شعله های خارجی محافظت می کنند ولی مشکل ایجاد شده در زمان پوشیدن این لباس ها قابلیت مختل شده برای انتشار گرمای داخلی ایجاد شده از فعالیت در طول عملیات نجات و آتش نشانی می باشد. این لباس ها به علاوه مانع حرکت شده و حداکثر حجم کار را کاهش می دهند.

ویژگی های لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار

  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر پارگی
  • مقاوم در برابر شعله
  • انعطاف پذیر
  • مقاوم در برابر سایش
  • داراری نوار شبرنگ
  • عدم ایجاد تعرق در فرد

لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار

لباس کار ضد حریق اورکت و شلوار با کیفیت همان لباسی است که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته می شود. لباس مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت می باشد که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد، جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده می‌شود. شلوار و اورکت بطورمعمول از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها ساخته می‌ شود که تا حد زیادی در برابر حرارت و شعله مقاوم می باشند.

فروش عمده لباسکار ضد حریق

اهمیت استفاده از اورکت و شلوار ضد حریق

این لباس همان لباسی می باشد که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته می شود. لباس مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت می باشد که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد، جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده می‌شود.

شلوار و اورکت بطور معمول از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها تولید می‌ شود که تا حد زیادی در مقابل حرارت و شعله مقاوم میباشند. لایه‌ های داخلی این لباس از جنس گورتکس است که موجب می‌ شود با جریان دادن هوا در این لباس، تعریق آتش نشان‌ها به حداقل برید. این لباس‌ها باید دارای استاندارد‌های جهانی مخصوص آتش نشانی باشند.

فروش عمده لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار درجه یک

فروش عمده لباسکار ضد حریق: لباس‌های آتش نشانان بسته به محیطی که باید در آن عملیات اطفاء حریق انجام شود، جنس و رنگ آن، متفاوت می باشد. لباسکار ضد حریق اورکت و شلوار در بازار های داخلی، بسته به نوع، جنس، کیفیت و مواردی از این قبیل، با قیمت های متفاوتی انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لباس های ضد حریق، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش عمده لباسکار ضد حریق
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …