فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش عمده پارچه نومکس ضد حریق مرغوب
فروش عمده پارچه نومکس

فروش عمده پارچه نومکس ضد حریق مرغوب

فروش عمده پارچه نومکس: نومکس ماده‌ ای از شاخه متا آرامید ها می باشد که مقاومت بالایی در مقابل آتش دارد  و در سال ۱۹۶۰  توسط شرکت آمریکایی دوپونت تولید و هفت سال بعد با برند nomex روانه بازار شد. این ماده به صورت شیت‌ های پلیمری و نیز به شکل لیف به بازار عرضه می‌ شود. پارچه‌ ای که با این لیف تولید می‌شود، شبیه به الیاف پارچه لباس عادی است، و به خاطر مقاومت زیاد در مقابل گرما، آن را با ویژگی آتش نگرقتن و ذوب نشدن نیز می‌ شناسند. آرامید به طور گسترده در تولید پوشاک محافظ، تصفیه هوا، عایق‌ های حرارتی و الکتریکی و نیز به عنوان یک جایگزین برای آزبست استفاده می‌ شود.

فروش عمده پارچه نومکس

نومکس و دیگر محصولات آرامیدی از خانواده نایلون‌ های باکیفیت می باشند ولی در زنجیر پلیمری خود ترکیبات آروماتیک دارند و به این علت صفت و محکم‌ می باشند. ویلفرد سوینتی مسئول اختراع و تولید این ماده در شرکت دوپونت در سال ۲۰۰۲ برای تولید این ماده برنده مدال لاوازیه در رشته شیمی شد.

پارچه نومکس چیست؟

پارچه نومکس نوعی دیگر از پارچه های نسوز ضد آتش، ضد حرارت، ضد شعله و… است که توسط شرکت دوپانت ساخته شده است. پارچه نومکس نسوز ترکیبی از پلیمر پی آمید آروماتیک می باشد که نقطه ذوب آن در حدود ۳۷۰ درجه سانتی گراد است.

فروش عمده پارچه نومکس

 دارای مقاومت حرارتی بسیار بالایی است و علاوه بر مقاومت حرارتی بالا، مقاومت شیمیایی بالایی هم دارد. پارچه های نومکس در مقابل اسید ها و قلیایی ها بسیار مقاوم می باشند، البته این مقاومت در مقابل اسید ها و قلیایی که غلظت آن بالا می باشداست، کمتر می باشد و یا در مقابل آن  مقاومتی ندارند.

خصوصیات پارچه نومکس

به طور خلاصه آنچه که در نومکس داریم، یک پارچه مرغوب ساخته شده توسط بشر که مونومر های حلقه مانند آن ها را به زنجیره‌ های سر سخت و سفت و طولانی تبدیل می‌ کنند تا بتوانند الیاف بسیار قوی ایجاد کنند (فشرده بودن ساختمان ملکولی الیاف باعث پایداری در برابر حرارت می‌ شود). اگر مولکول‌های نومکس را بشکنیم به چهار عنصر تمیز به نام‌ های هیدروژن کربن، اکسیژن و نیتروژن می‌ رسیم.

چرا پارچه نومکس ضد آتش است؟

نقطه ذوب پارچه نومکس ۳۷۰ درجه سانتی گراد، درجه حرارتی که پارچه به اتو می‌ چسبد ۳۰۰ درجه سانتی گراد است بنابراین مقاومت حرارتی آن بسیار بالا است، همچنین مقاومت عمده شیمیایی آن نیز بسیار بالا است (در این مورد نخ تفلون تنها الیافی می باشد که از نومکس بهتر است) و اسیدها و قلیایی‌ ها هیچ‌ گونه اثری روی آن نخواهند گذاشت.

کاربرد پارچه نومکس:

فروش عمده پارچه نومکس: از پارچه های نومکس جهت ساخت انواع لباس های سوژه حرارتی، لباس های ایمنی و لباس های ضد آتش و استفاده می کنند. با توجه به ساختار مولکولی در ساخت انواع تجهیزات و
نیز عایق کاری تجهیزات الکتریکی از آن استفاده می کنند. در عایق کاری موتور های ترانسفور ماتورها و
ژناتور ها نیز استفاده می کنند.

فروش عمده پارچه نومکس

پارچه های نومکس همانند پارچه های کولار و یا پارچه نسوز آرامید بسیار سبک هستند و به همین علت از
این پارچه نسوز در صنعت هوا و فضا کاربرد های بسیار زیادی دارد. از جمله کارایی در صنعت هوا فضا برای مقاوم سازی تیغه های بال های هلیکوپتر يا اينكه دریاچه های دم هواپیما استفاده می کنند.

فروش عمده پارچه نومکس ضد حریق مرغوب

فروش عمده پارچه نومکس: از مهم ترین کاربرد های دیگر پارچه نومکس می‌ توان در بهره گیری به عنوان کیسه‌ های فیلتر صنعتی نام برد، کیسه نومکس کیسه‌ ای با فیلتراسیون گرد و غبار با درجه حرارت بالا است کاربرد عمده این نوع فیلترها سیستم‌های غبارگیر با سایندگی بسیار بالا، کوره‌های کوپل و کاربرد های شیمیایی با دمای بالا می باشد.

خرید عمده و مستقیم پارچه نومکس برای هر فردی تا حد زیادی حائز اهمیت است چرا که با خرید عمده قیمت تمام شده مناسب می شود و حال انکه با خرید از خود تولیدی باز به مراتب ارزان تر از عمده فروشان و مراکز پخش لباس کار می شود. برای خرید عمده پارچه نومکس ضد حریق مرغوب و ارزان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش عمده پارچه نومکس
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …