فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش لباسکار کاپشن و شلوار مهندسی به صورت عمده
فروش لباسکار کاپشن و شلوار

فروش لباسکار کاپشن و شلوار مهندسی به صورت عمده

فروش لباسکار کاپشن و شلوار : کار در محیط‌ های کارگاهی و مخصوصا در پروژه‌های ساختمانی مستلزم رعایت یک سری نکات ایمنی کارگاهی خواهد بود. بهره گیری از لباس‌های کار مهندسی که شامل کلاه ایمنی، عینک، دستکش و کفش‌های مخصوص هم‌ می‌شود از جمله این الزامات می باشد. لباس کار به عنوان یک وسیله ایمنی و حفاظتی فردی، در جنس و انواع مختلفی برای استفاده کارگران و افراد مشغول به کار در پروژه‌های ساختمانی از جمله مهندسان تعریف شده است.

فروش لباسکار کاپشن و شلوار

مسئولیت تأمین و در اختیار قرار دادن این لباس‌های کار برای کارگران و مهندسان بر عهده شخص کارفرما است. کارفرما در این رابطه موظف می باشد که بر اساس شرایط کاری، بهترین و مناسب‌ ترین لباس کار را با در نظر گرفتن استاندارد‌های تعریف شده تهیه کند. تمامی این لباس‌ها از کلاه گرفته تا کفش باید از استاندارد‌های تعریف شده پیروی کنند.

جنس و کیفیت لباس کار مناسب

جنس لباس کار بر اساس شرایط کار و الزامات ظاهر لباس می بایست از نظر مقاومت در مقابل چروک و عدم تولید الکتریسیته ساکن از کیفیت خوبی برخوردار باشد. بدین منظور باید پارچه به کار رفته دارای ترکیب ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ درصد پلی‌استر باشد. در شرایطی که احتمال تماس با آتش و سوخته شدن وجود داشته باشد جنس پارچه باید متشکل از ۶۰ درصد پنبه باشد. به منظور اطمینان از استحکام و مقاومت لباس کار مهندسی، می بایست از پارچه با بافت کج‌ راه و تراکم بالا و نخ چهل دولا از نوع رینگ استفاده شود.

فروش لباسکار کاپشن و شلوار

انواع لباسکار مهندسی

لباس کار مهندسی شامل بخش‌های مختلفی است که هر یک از آن‌ها باید مطابق با استاندارد های امروزی باشند. بخش‌های مختلف یک لباس کار شامل موارد زیر‌ می‌شود:

  • لباس دو تکه بالا تنه و پایین‌ تنه (سرهمی یک تکه) که در بالا به طور کامل به الزامات و استاندارد‌های آن اشاره شد.
  • کلاه، در بهره گیری از کلاه نیز باید یک سری استاندارد لباس کار مهندسی ‌را رعایت کرد که رنگ و اندازه مناسب از جمله مهم‌ ترین آن‌ها است.
  • عینک، استفاده از عینک هم ملزم به یک سری الزامات می باشد. عینک‌ها باید سالم باشند و هر سه سال یک بار تعویض گردند.
  • کفش، این پوشش از لباس کار مهندسی ‌ نیز استاندارهایی برای آن تعریف شده است. کفش از کفی مناسب محیط برخوردار باشد، ارتفاع ساق آن مناسب باشد، مقاومت قسمت پنجه بالا باشد و در نهایت هم راحت و اندازه باشد.

اهمیت لباسکار کاپشن و شلوار مهندسی

امروزه یکی از بزرگترین دغدغه‌هایی که صاحبین کسب و کار و مشاغل مرتبط با مهندسی با آن مواجه می باشند، خرید لباس کار مهندسی متناسب با نیاز و اهداف کار آن ها خواهد بود. بررسی لباس کار مهندسی مناسب به این دلیل اهمیت دارد که این لباس‌ های کار در مدل ها، رنگ‌ ها و طرح‌ های مختلفی عرضه می‌شوند و هر کدام از آن ها برای یک هدف خاص دوخته شده است.

فروش لباسکار کاپشن و شلوار: زمستان به معنی کوتاه‌ ترشدن روزها، کاهش دما و برف و بوران می باشد؛ به همین علت برای لذت‌ ‎بردن از این فصل نمی‌ توان به پوشاک مناسب دیگر فصول تکیه نمود. خیلی از مردم طاقت سرما را ندارند و لباس‌های گرم گوناگونی را انتخاب می‌کنند؛ اما اصلی‌ ترین آن‌ها یک کاپشن و شلوار راحت و گرم است. مهندسان نیز در فصل زمستان می بایست از یک کاپشن و شلوار مهندسی مناسب استفاده نمایند.

فروش لباسکار کاپشن و شلوار

استاندارد‌های لباس کار مهندسی

استاندارهایی که در خصوص لباس‌های کار مهندسی تعریف شده است به طور کلی شامل سه دسته زیر‌ می‌شود:

  • نشانه و علائم حک شده روی لباس
  • جنس و کیفیت لباس کار
  • نام سمت، نوع و رنگ لباس

فروش لباسکار کاپشن و شلوار مهندسی

فروش لباسکار کاپشن و شلوار: فروشگاه ما، تمامی محصولات خود را به صورت تک و عمده به فروش میرساند و در سراسر ایران ارائه می دهد. اگر شما هم دوست دارید که به مشتری دائمی ما تبدیل شوید، کافی است که خرید خود را انجام دهید و  کیفیت محصول خود را مشاهده کنید. پس وقت را بیش از این هدر ندهید و همین الآن سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما آماده و ارسال شود. جهت خرید با شماره های زیر تماس بگیرید.

فروش لباسکار کاپشن و شلوار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش خانم حسینی
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09128513646
instagram icon اینستاگرام: esfidkar

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …