فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / فروش لباس ضد آب پرسی ماهیگیری و صیادی
فروش لباس ضد آب

فروش لباس ضد آب پرسی ماهیگیری و صیادی

فروش لباس ضد آب: پارچه های ضدآب پارچه هایی هستند که در اثر عملیات انجام شده بر روی آن ها، در مقابل نفوذ آب و رطوبت مقاوم می باشند. این نوع پارچه ها معمولاً از نوع پارچه های طبیعی یا مصنوعی هستند که با استفاده از مواد ضدآب خاص پوشش داده شده اند. پارچه های ضدآب در انواع مختلف و با ترکیبات متفاوتی وجود دارد. موادی که در پارچه های ضد آب استفاده می شود نقش بسیار مهمی را دارد. پارچه ی ضدآب در اصل پوششی می باشد که به عنوان یک لایه ای پیش ساخته به صورت رول با شیت تولید می شود. سایز، طول و عرض پارچه ی عایق رطوبتی بر اساس نیاز تغییر میکند.

فروش لباس ضد آب

انواع پارچه های ضد آب

  • پارچه برزنت هم نسوز می باشد و هم ضد آب است که میتوانید در هر صورت در هر جایی که میخواهید استفاده نمایید. هم به عنوان سایبان و هم میتوانید لباس هایی که تهیه می نمایید مختص کار خود از این جنس پارچه باشد.
  • پارچه پی وی سی نوعی پارچه ی ضد آب می باشد که میتوانید از این نوع پارچه هم استفاده کنید برای روی سایبان ها یا چادرهای مسافرتی که تهیه می کنید میتوانید جنس آن را پی وی سی در نظر بگیرید و تهیه نمایید.

لباس ضد آب ماهیگیری

از آنجایی كه قزل‌ آلاها در آب سرد و شرايط خنك تر به سر مي برند، بهترين زمان براي صيد آنها چنين شرايطي است. بنابراين ماهيگيران می بایست به آسانی و گرم نگه داشتن بدن خود در چنين محيط هايي توجه داشته باشند، چرا که در صورت انتخاب نامناسب لباس، سرما مي تواند موجب از پا در آمدن آنها شود. اگر ماهيگير احساس راحتي نكند، زودتر خسته و نااميد مي شود و ممكن است تصميمات نادرستي بگيرد. اين بدين معناست كه پرتاب، جمع كردن نخ و عملكرد كلي وي به درستی انجام نخواهد شد و در نتيجه تمركز وي به طور عمده از وظايف مهم در ماهيگيري منحرف مي شود؛ از این رو نمیتواند زیاد در صید موفق باشد.

فروش لباس ضد آب

ودر چیست؟

ودرها بخشي از پوشش ماهيگير می باشند كه هم مي توانند براي وي فايده داشته باشند و هم ضرر. با بهره گیری از ودر مي توانيد در زمان ماهيگيري در آب راه برويد. ودرها در طول هاي مختلفي موجودند، از جمله آنهايي كه تا قفسه سينه بالا مي آيند و آنهايي كه تا بالاي ران مي آيند و براي پوشاندن پاها و قسمت پاييني بدن طراحي شده اند. اين پوشش به شما اجازه مي دهد بدون خيس شدن و احساس سرما در آب مانور دهيد.

جنس لباس ضد آب ماهیگیری

در سال هاي اخير استفاده از پارچه هاي قابل تنفس مثل لاتکس و Gore-tex هم مرسوم شده است. ودرهاي ساخته شده از آن ها از نظر طرح و قيافه شبيه به ودرهاي ساخته شده از PVC می باشند. اين گونه ودر ضد آب می باشد و به عنوان پوششي روي لباس زيرين به كار مي رود و به هر دو شكل جوراب مانند و چكمه مانند موجود است. فايده اصلي ودرها، گرم و خشك نگه داشتن بدن است. البته ميزان آن بسته به نوع ودري كه انتخاب مي كنيد متغير می باشد. ودرهاي ساخته شده از PVC و مواد قابل تنفس مثل Gore-tex براي خشك نگه داشتن و ودرهاي ساخته شده از نئوپرين براي گرم نگه داشتن بدن بسيار موثر می باشند.

فروش لباس ضد آب

فروش لباس ضد آب پرسی ماهیگیری و صیادی

گروه تولیدی اسفید یکی از فروشگاه های لباس ضد آب ماهیگیری و صیادی به صورت عمده می باشد. این لباس های تولید شده در تولیدی ما به شکل پرسی می باشد و بدون استفاده از دوخت انجام می شود. فروش لباس ضد آب پرسی ماهیگیری و صیادی برای مشتریان ما با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها می باشد صورت می پذیرد. جهت خرید لباس ضد آب پرسی ماهیگیری و صیادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

فروش لباس ضد آب
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …