فروش عمده روغن خوراکی
خانه / یونیفرم آشپزخانه / فروش یونیفرم آشپزخانه هتل و تالار پذیرایی در ایران

فروش یونیفرم آشپزخانه هتل و تالار پذیرایی در ایران

فروش یونیفرم آشپزخانه: منظور از آشپزخانه محیطی می باشد که در آن جا پخت انواع غذا صورت می گیرد. آشپزخانه در همه جا، به‌ خصوص در رستوران های سنتی یا مدن هتل ها و … مکان حساسی می باشد که با سلامت جمعی از مردم ارتباط دارد. اندکی بی‌ مبالاتی و بی دقتی در کار آشپزی ممکن است جان عده‌ای را با خطر بیاندازد.

فروش یونیفرم آشپزخانه

یا حوادث بی‌ شمار دیگری را بوجود آورد و می‌ توان گفت که حیثیت یک هتل یا یک رستوران اکثرا در گرو آشپزخانه آن خواهد بود. به همین علت می بایست به این قسمت از هتل، به خصوص از لحاظ رعایت بهداشت و نظافت توجه دقیق و جدی شود. از این رو افرادی که در یک آشپزخانه مشغول به کار می باشند الزامی است که حتما لباس کار هایی تمیز و سالم به تن نمایند.

یونیفرم آشپزخانه هتل

یونیفرم آشپزخانه هتل همانند لباس کسانی خواهد بود که در رستوران ها کار می کنند. افرادی که در مکان هایی که رفت و آمد افراد بسیار زیاد است می بایست در پوشیدن لباس کار خود بسیار دقت داشته باشند. همه ی ما موقعی که به جایی مثل رستوران یا هتل می رویم دوست داریم که آنجا دارای نظم و ترتیب خاصی باشد. اگر به هر علتی این نظم رعایت نشود سبب می شود که افراد دیگر رستوران شما را برای دفعه ی بعدی انتخاب نکنند و سبب میشود کیفیت کار کاهش پیدا کند.

ویژگی یونیفرم آشپزخانه هتل:

 • ترکیب لباس دارای هماهنگی باشد.
 • دوخت لباس حرفه ای باشد.
 • در سایزبندی های مختلف تولید گردد.
 • جنس این نوع لباس ها معمولا از پارچه ترگال یا کجراه می باشد.
 • قد لباس بسیار مهم است که متناسب با قد فرد باشد.
فروش یونیفرم آشپزخانه

یونیفرم آشپزخانه تالار پذیرایی

فروش یونیفرم آشپزخانه: یونیفرم آشپزخانه تالار پذیرایی از بهترین لباس های فروشی گروه اسفیدکار به حساب می آید. این لباس با نازل ترین قیمت و کیفیت درجه یک از نظر جنس و کیفیت دوخت تهیه و به مشتریان ارائه می شود. اگر در فکر خرید اینترنتی یونیفرم هایی ویژه و زیبا برای تالار های پذیرایی کوچک و یا مجلل خود می باشید، می توانید با ما در تماس بوده و انواع یونیفرم های آشپزخانه مورد نظر خود را از این طریق به صورت اینترنتی سفارش دهید. یونیفرم های قابل توزیع در هر سایز و اندازه، مدل و طرح، رنگ و زیبایی که شما مصرف کننده آن هستید موجود می باشند.

ویژگی های لباس فرم تالار پذیرایی

 • کیفیت عالی در دوخت
 • عدم آب رفت پارچه در تهیه لباس
 • سایز های گوناگون در دوخت لباس
 • عدم تثبیت هرگونه لکه بر روی لباس
 • عدم چروک پذیری
 • ترکیب رنگ هایی زیبا و خلاقانه در تهیه لباس ها
 • قیمتی بسیار مناسب و به نازل ترین قیمت در بازار های شهر

فروش اینترنتی لباس فرم تشریفات هتل

لباس فرم هتل برای خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. اما همانطور که میدانید بیشتر افرادی که در هتل کار می کنندخانم ها هستند. خانم ها در گروه خدمه، پذیرش و اطلاعات، آشپزخانه و غیره ی هتل مشغول به کار می باشند. از این رو لباس های تشریفاتی هتل باید به صورت رسمی و کاملا زیبا به نظر بیایند. در نتیجه این لباس ها باید ویژگی خاصی را دارا باشند.

فروش یونیفرم آشپزخانه

تولید کننده یونیفرم آشپزخانه در کشور

تولیدی‌های مربوط به تولید لباس فرم آشپزخانه البسه‌هایی متناسب با این مشاغل با جنس مرغوب در رنگ ، سایزبندی ، طراحی و دوخت عالی در ایران مشغول به کار هستند و اجناسی با بهترین کیفیت در اختیار هموطنان عزیزمان که متقاضی خرید این البسه هستند قرار می‌دهند . برای آشنایی با نام مراکز و تولیدی‌ها و مرکز فروش لباس فرم رستورانی مطالب سایت ما را مطالعه کنید. 

فروش یونیفرم آشپزخانه هتل و تالار پذیرایی در ایران

فروش یونیفرم آشپزخانه: همانطور که می دانید یونیفرمی که پرسنل در آشپزخانه ها می پوشند از نظر رنگی با هم فرق دارند. معمولابطور معمول لباس سرآشپز از همه ی افراد حاضر در آشپزخانه ها زیباتر خواهد بود و دارای جنس پارچه عالی می باشد. حتی کلاه این نوع افراد نیز با بقیه فرق دارد.

علت این وجه تمایز بین افراد در یک آشپزخانه تشخیص راحت این افراد از کارگران و پیش خدمت ها و… بوده که با این کار، نظم و ترتیب خاصی در آشپزخانه حاکم خواهد بود. در سایت اسفیدکار انواع یونیفرم آشپزخانه در متنوع ترین نوع و رنگ ها تولید و با بهترین کیفیت و با قیمت ارزان به خریداران محترم ارائه می گردد.

فروش یونیفرم آشپزخانه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com