فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار در بازار

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار در بازار

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار: از تجهیزاتی که در هنگام شب کاربرد بسیار زیادی دارد جلیقه ایمنی است. جلیقه ایمنی برای پرسنلی که قصد فعالیت در هنگام شب را دارند یکی از تجهیزات ایمنی ضروری محسوب میشود. جلیقه ایمنی در واقع نقش هشدار دهنده را ایفا میکند و به رانندگان و دیگر وسایل نقلیه این هشدار را میدهد که فرد یا افرادی در محدوده تردد شما در حال فعالیت هستند. اکثرا جلیقه های ایمنی از شبرنگ هایی بر روی خود برخوردار می باشند که این شبرنگ ها در هنگام شب میتواند با انعکاس نور توجه عابرین و رانندگان را به خود جلب کند. جلیقه ایمنی در رنگ های متفاوتی بفروش میرسد که از مرسوم ترین رنگ ها قرمز و سبز میباشند.

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار

جنس جلیقه ایمنی شبرنگ دار

جنس این جلیقه شبرنگ دار ترافیکی PVC می باشد که مقاوم و بسیار سبک بوده و به افراد این اجازه را می دهد که به آن را روی لباس کار خود بپوشند بدون آنکه برای آنها مزاحمتی ایجاد کنند.شبرنگ های فسفری روی جلیقه شبرنگ دار ترافیکی  نور را به خوبی بازتاب داده و از فاصله ای دور به راحتی قابل رویت میباشند. جلیقه شبرنگ دار ترافیکی مخصوص کارهای ساختمانی در شب، کارگران راه سازی و هر عملیاتی که نیاز به دیده شدن در شب برای جلوگیری از ایجاد حادثه دارد، مناسب می باشد.

جلیقه ایمنی شبرنگ Scotchlite

نبودن دید کافی در شب سبب بروز حوادث مختلفی خواهد شد. کسانی هم که مجبور به کار در هنگام شب یا محیط‌ هایی با نور کم هستند، در معرض این حوادث قرار دارند. پوشیدن لباس یا جلیقه‌ ای که باعث جلب‌ توجه بیشتر شود، کمک بسیار زیادی در ایمنی بیشتر و جلوگیری از حادثه می‌کند.جلیقه‌ ای که قصد معرفی آن را داریم، ازجمله محصولات موجود در شرکت ها می باشد. این جلیقه با سایز XL و به رنگ سبز فسفری عرضه می‌شود. طرز دوخت این لباس باعث تعریق کمتر کاربر شده است.

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار

نوار طوسی شبرنگ که موجود در روی این لباس دوخته‌شده، باعث منعکس کردن نور و دیده شدن بهتر اشخاص می‌شود. با هزینه ی بسیار کمی ممکن می‌توانید این لباس را تهیه و در موارد مختلفی از آن استفاده کنید. علاوه بر کاربرد این جلیقه شبرنگی در مشاغلی چون کارکنان شهرداری، نیروهای امدادی و انتظامی و کارگران پروژه‌های عمرانی، برای رفع نقص فنی خودرو در شب یا اماکنی با نور کم هم می‌توانید از این لباس استفاده کنید.

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار در بازار

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار: قیمت خرید جلیقه ایمنی شبرنگدار در بازار به چند شکل می باشد. به این علت که مهم ترین مؤثر بر این قضیه نوع تهیه این لباس است یعنی این که از کجا خرید کنیم؛ معمولا ارزان ترین خرید، خرید مستقیم یابدون واسطه از کارخانجات یا اصطلاحا خرید به قیمت تولیدی، راه دیگری نیز هست مثلا خرید های اینترنتی که هزینه پست را در پی دارد البته هستند سایت هایی که ارسال رایگان دارند و اما خرید از واسطه یا همان خرید از فروشگاه های متفاوت و مغازه ها.و یا خرید در شهرهای بزرگ با برندهای خارجی و یا خرید از شهر های بزرگ از تولیدی ها صورت می گیرد.

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار

خرید جلیقه ایمنی

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار: برای خرید جلیقه ایمنی باید به نوارهای شبرنگی که بر روی آن تعبیه شده است دقت داشته باشید. نوارهای شبرنگ حتما باید بر روی جلیقه ایمنی وجود داشته باشند تا بتوانند در شب و در شرایطی که میزان نور به بسیار کاهش یافته است نقش هشدار دهنده خود را به خوبی ایفا کنند. برای خرید جلیقه ایمنی به نوع فعالیت خود و یا کارکنان دقت داشته باشد و جلیقه ای را خریداری نمایید که متناسب با نیاز شما باشد. بعضی از جلیقه های ایمنی از جیب هایی بر روی برخوردار می باشند که این جیب ها میتوانند محل خوبی برای قرار گیری ابزار بر روی خود باشند.

ابزارهای زیادی میتواند برای انجام کار مورد استفاده قرار بگیرند که میتوان آنها را در داخل جیب ها و اتصالات قرار داد. شما خریداران عزیز می توانید جلیقه ایمنی شبرنگ دار مورد نظر خود را به صورت عمده از تولیدی اسفید خریداری نمایید. در سایت ما، مشتری می تواند از طریق تماس با کارشناس فروش به راحتی سفارش های خود را ثبت کند، و در هر مکانی با بهترین بسته بندی آنها را دریافت کند.

قیمت جلیقه ایمنی شبرنگ دار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …