فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / قیمت لباس کار کارگری در بازار داخلی
قیمت لباس کار کارگری

قیمت لباس کار کارگری در بازار داخلی

قیمت لباس کار کارگری: لباس کار به لباسی می گویند که با دقت به سلیقه،نوع فعالیت شغلی و شرایط آب و هوایی فرد می توان آن را انتخاب کرد.به غیر از از ضرورت های که در پوشیدن لباس کار مناسب در محیط کار وجود دارد یکی از دلایل اساسی که می توان به آن اشاره نمود ، حفظ جان فرد و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد. البته کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباسکار جهت هماهنگ نشان دادن نیروی کار ، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه ، ایجاد نظم و آراستگی افراد از فواید دیگر در استفاده از لباس کار می باشد.

قیمت لباس کار کارگری

لباس کار کارگری

لباس کار کارگری نوعی از لباس کار هستند که دارای کمترین ترکیب رنگی و ارزان ترین قیمت به نسبت سایر مدل های لباسکار می باشند.این دسته از لباسکارها به علت ارزانی اکثرا مورد توجه کارفرمایان می باشد و بطور معمول برای نیرو های کار موقت استفاده می شود.دلیل ارزانی بدون دلیل لباسکار کارگری در بعضی از فروشگاه ها پارچه لباس کار و سایر ملزمات لباس کار از قبیل چسب،نوع دوخت(تک ، دو ، سه سوزنه) و لایی های بکار رفته از نوع مرغوب نمی باشد. قواره این لباس کار ها به لحاظ مصرف کمتر پارچه به نسبت لباس کار مهندسی از دلایل دیگر بر ارزانی آن نیز است.

انواع لباس کار کارگری

  • بلوز و شلوار (دکمه ای)

  • کاپشن و شلوار ( زیپی)

قیمت لباس کار کارگری

اهمیت استفاده از لباس کار کارگری

لباس کار کارگری از تجهیزات لازم و ضروری می باشد که به علت ویژگی هایی که دارا است در مشاغل گوناگون از جمله صنایع تولیدی، ساختمانی و … مورد استفاده قرار می گیرد.پارچه استفاده شده در ساخت لباسکار کارگری، کجراه با تراکم بالا می باشد که مانع از نفوذ آب به درون لباس کار شده و شرایط ایمنی و راحتی را برای افرادی که با تجهیزات آبی سروکار دارند بوجود می آورد.لباس کار ایمنی دارای تاییدیه وزارت کار و امور اجتماعی است و شرایط مطلوبی را برای فرد بوجود می آورد. همچنین این محصول طبق استانداردهای اروپایی طراحی و تولید می شود.

ماندگاری لباس کار

برای ماندگاری لباس کار باید به پاکیزگی آن اهمیت بسیاری دهید، لباسکار هایی که ما می پوشیم و روش هایی که در پاکیزه کردن آنها به کار می بریم نقش بسزایی در کوتاهی عمر ما بازی می کند،و بهتر می باشد به خاطر خودمان و خانوادمان به این نکات توجه بفرماییم؛در برخی از کشور ها از رنگ هایی که در آنها بنزین به کار رفته استفاده نمی شود، این ماده به راحتی توسط پوست جذب می شود و تا حد زیادی سرطان زا می باشد.بیشتر پوشاکی که ما اکنون استفاده میکنیم وارداتی هستند و در بیشتر آنها ازین ماده خطرناک استفاده شده است.

قیمت لباس کار کارگری

قیمت لباس کار کارگری در بازار داخلی

قیمت لباس کار کارگری: برای هر اداره، مدرسه، ارگان و حتی خود تولیدی ها هم بسیار مهم می باشد که با پایین ترین هزینه برای افراد و پرسنل خود لباسکار و یونیفرم کار تهیه فرمایند؛ پارچه انتخاب کند،و هم  مجموعه های خصوصی و دولتی بسیار برایشان مهم است که با کمترین هزینه بهترین پارچه و لباس کار را برای کارکنان خود تهیه کنند و این اتفاق نمیافتد مگر آنکه از کانال های مستقیم فروش و نمایندگی های معتبر اقدام کنندتا هم از آن کارخانه خرید کنند و هم  وظیفه ارسال را نیز بر عهده بگیرد.

ارائه جدید ترین مدل های لباس کار در بازار های داخلی

قیمت لباس کار کارگری: ارائه جدیدترین مدل های لباس کار مردانه و لباس کار حرفه ای در بازار های داخلی اهمیت بسیار زیادی دارد.لباس کار مناسب به عنوان یک پوشش سراسری تن، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی حفاظت می کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار و نوع یکسره و از جنس الیاف طبیعی و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی و در مواردی تماما الیاف شیمیایی و صنعتی تولید میشود. طبیعی است هرچه الیاف بکار رفته در پارچه طبیعی تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر است؛

 

قیمت لباس کار کارگری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …