فروش عمده روغن خوراکی
خانه / روپوش کارگاهی / مرکز خرید انواع روپوش کارگاهی با قیمت مناسب
مرکز خرید انواع روپوش

مرکز خرید انواع روپوش کارگاهی با قیمت مناسب

مرکز خرید انواع روپوش: روپوش کار روپوشی می باشد که در حین کار بر تن می‌ کنند که به آن روپوش یا تن‌ پوش می‌گویند. روپوش، بدن را از گرما و سرما موجود در طبیعت حفظ می‌کند. همچنین می‌تواند برای راحتی، حجب و حیا و همچنین برای ایمنی استفاده شود. لباس ها همچنین می‌توانند نشان دهندهٔ باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند. امروزه بهره گیری از پوشاک بیشتر به خاطر راحتی و دیگر استفاده‌ های آن می باشد.

مرکز خرید انواع روپوش

ویژگی های یک روپوش کار مناسب

 • لباس مناسب اول می بایست از مواد و پارچه ای دوخته شود که کلا با شغل مربوطه تناسب داشته باشد. به طور مثال جهت کار با مواد شیمیایی استفاده از نخ و پارچه معمولی جواب نمی دهد و حتما بدن را در مقابل صدمه هایی که وارد می کند حفظ نمی کند. سپس جنس لباس کار اگر با شغل مورد نظر یخورده هماهنگی داشته باشد بهتر می باشد. ولی بستگی به جا و مکانی دارد که می خواهید کار کنید، شایدم خیلی لازم نباشد.
 • ویژگی متناسب یونیفرم با شغل به شکل ایمنی می باشد. به طور مثال خرید پیش بند برای کسی که با دستگاههای دوار کار می کند، کاملا اشتباه می باشد، زیرا پیش بند در واقع هر لحظه امکان دارد توی دستگاه گیر کند.

مزایای استفاده از روپوش کار

وظیفه اساسی روپوش حفاظت از بدن انسان در مقابل خطرات احتمالی در محیط مانند: آب و هوا (مانند نور شدید آفتاب، سرما و گرمای بیش از اندازه و بارش برف و باران)، حشرات، مواد شیمیایی زیان آور، سلاح و سایش با مواد زبر و آسیب‌رسان و سایر خطرها می باشد. روپوش در مقابل بسیاری از مخاطرات که امکان دارد بدن برهنه انسان را زخمی کند، محافظت می‌کند. در پاره‌ای از موارد روپوش محیط را از فردی که پوشاک را پوشیده حفاظت می‌کند (مثل پوشاک ضد عفونی شدهٔ محافظ در اتاق عمل و محیط‌های پزشکی).

مرکز خرید انواع روپوش

جنس پارچه های روپوش کار گاهی

جنس روپوش کارگاهی اکثر از پارچه هایی با انعطاف بیشتر است. پارچه هایی از جنس تترون و ترگال مورد استفاده قرار می گیرد. البته لازم به ذکر می باشد که امروزه اکثر کار فرمایان ترجیح می دهند از پارچه های مرغوب تر استفاده کنند تا ماندگاری بهتری داشته باشد که دیر تر لازم شود دوباره وقت بزارند تا برای کار کنان خود لباس تهیه کنند.

ویژگی روپوش کارگاهی :

 • روپوش کار می بایست دارای آرم استاندارد باشد.
 • جنس روپوش بر طبق استاندارد ها ساخته شود.
 • طرح و رنگ روپوش کارگاهی دارای اهمیت زیادی می باشد.
 • دوخت آن حرفه ای و مناسب باشد.
 • ایمنی فرد را تا حد زیادی تضمین کند.
 • پارچه ای که در دوخت این گونه روپوش ها بکار رفته بسیار با کیفیت باشد.
 • از رنگ های ثابت برای حک آرم روی روپوش استفاده گردد.
 • جنس پارچه ای که استفاده می گردد طوری باشد که بعد ازشستشو آب نرود.
 • روپوش دارای سایز بندی های مختلفی باشد.
مرکز خرید انواع روپوش

قیمت انواع روپوش کارگاهی

مرکز خرید انواع روپوش: قیمت روپوش کارگاهی بستگی به جنس و طرح آن ها مختلف است. این روپوش ها در موارد مختلفی کاربرد دارند و در هر زمینه شغلی مورد استفاده قرار می گیرند. روپوش کارگاهی در دو نوع روپوش مردانه و زنانه در بازار تولید و ارائه می شود.

مرکز خرید انواع روپوش کارگاهی با قیمت مناسب

مرکز خرید انواع روپوش: شما خریدارن عزیز می توانید خرید لباس کار مرغوب خود را به ما بسپارید تا محصول نهایی را با پایین ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه ها و در رنگک های متنوع دریافت کنید. همچنین برای خرید اینترنتی انواع روپوش کارگاهی بدون واسطه از فروشگاه های معتبر و باکیفیت می توانید از طریق گروه تولیدی اسفید اقدام نمایید. برای مشاوره در خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مرکز خرید انواع روپوش
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …