فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / مرکز خرید لباس کار عملیاتی آتش نشانی
خرید لباس کار عملیاتی

مرکز خرید لباس کار عملیاتی آتش نشانی

خرید لباس کار عملیاتی:بعد از اتمام دوره های آموزشی آتش نشانان،یکی از مهم ترین موارد در این کار، انتخاب لباس مناسب و ایمن می باشد.عملیات و وظیفه آتش نشانان تنها اتفای حریق نیست و امکان دارد شرایط دشوار دیگری هم به وجود بیاید که آتش نشان‌ها مجبور باشند به آن ورود کنند و عملیات نجات را انجام بدهند.به همین علت لباس‌های آتش نشان‌ها انواع مختلفی دارد که هر یک مناسب شرایطی خاص می باشد.باید جنس و طراحی این لباس‌ها به شکلی باشد که آتش نشان صدمه ای نبیند و نیز عمر و تداوم این لباس ها هم باید زیاد باشد،بدلیل استفاده از پارچه‌های خاص در این لباس‌ها،قیمت لباس‌های آتش نشانی بالا می باشد که هر سازمانی برای خریداری این لباس‌ها بودجه‌ای در نظر می‌گیرد.
در این مطلب انواع لباس‌های آتش نشانی را بررسی می‌کنیم و به کاربرد و شکل ظاهری و خصوصیات آنها می‌پردازیم:

خرید لباس کار عملیاتی

انواع لباس‌های آتش نشانی:

لباس عملیاتی مبارزه با حریق

لباس عملیاتی مبارزه با حریق لباسی می باشد که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته شده است.لباس عملیاتی مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت می باشد که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد،جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده می‌شود.شلوار و اورکت اکثرا از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها ساخته می‌شود که تا حد زیادی در مقابل حرارت و شعله مقاوم می باشند. لایه‌های داخلی این لباس از جنس گورتکس می باشد که سبب می‌شود با جریان دادن هوا در این لباس، تعریق آتش نشان‌ها بسیار کاهش پیداکند. این نوع لباس‌ها باید دارای استاندارد‌های جهانی مخصوص آتش نشانی باشند.

افرادی که قرار است از این نوع لباس‌ها استفاده کنند، اکثر اوقات با حرارت و شعله سر و کار دارند،بنابراین در خرید لباس کار عملیاتی و کیفیت آن ها نمی‌توان ریسک کرد. این لباسها در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ تولید شده و ارائه می‌شوند. که رنگ‌های سورمه‌ای، مشکی، قرمز، نارنجی، طوسی ، زرد و خاکی در این لباسها رایج می باشد.باید بگوییم که لباس‌های عملیاتی در دو نوع چند تکه و یا یکسره overal تولید می شوندو نیز برای گروه پشتیبانی در خارج از محیط عملیاتی از رنگ مشکی و سورمه‌ای استفاده می‌شود و برای کسانی که وارد محوطه حریق شده‌اند از رنگ‌های قرمز و نارنجی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید لباس کار عملیاتی

 

 

لباس عملیاتی تماس با آتش

لباس عملیاتی تماس با آتش برای ورود به آتش طراحی شده،در محیطی که لباس‌های معمول عملیات مبارزه با حریق کافی نیستند و آتش نشان برای انجام وظیفه خود نیاز دارد که با آتش برخورد پیدا کنند،از این لباس استفاده می شود.این لباس دارای پنج قسمت است که حداکثر ایمنی را برای آتش نشان فراهم می‌کند. کلاه خود، اورکت، شلوار، دستکش ساق بلند و پوشه کامل پا، در این لباس تهیه شده است، جنس خارجی این لباس از آلومینیوم فایرتکس و فایبر‌گلاس نسوز می باشد که حرارت را تا حد زیادی از طریق انعکاس، بازتاب می دهد و نیز لایه‌های داخلی این لباس از الیاف ضد گرما و حرارت ساخته شده است. این لباس هم در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می گردد.

لباس عملیاتی ورود و عبور از آتش

از این لباس ها هم مانند نمونه قبلی از الیاف نسوز و فایبر گلاس و آلومینیوم ساخته شده است. این لباس برای عبور از آتش ساخته شده و مانند لباس قبلی امکان انجام عملیات و تماس با آتش را ندارد. طراحی این لباس سرهم و یا overal است که به همراه کلاه خود و دستکش ایمنی است.

خرید لباس کار عملیاتی

لباس عملیاتی ورود به محیط مرطوب و دارای الکتریسته

این لباس ها معمولا به صورت یکسره یا اورال هستند که همراه چکمه و دستکش مخصوص عرضه می‌شوند. جنس این لباس‌ها به شکلی می باشد که در محیط های مرطوب و یا محیط‌هایی که مواد اسیدی و بخارات آنها وجود دارد بسیار خوب عمل می کنند و آتش نشان می‌تواند وظیفه خود را در محیط‌های مرطوب انجام دهد.این لباس ها الکتریسته بدن را به شکل ایمن به زمین منتقل می کنند و تا حد زیادی از برق گرفتگی آتش نشان جلوگیری می‌کنند.

خرید لباس کار عملیاتی

مرکز فروش لباس کار آتش نشانی

مرکز فروش لباس کار های آـش نشانی در بازار پوشاک لباس کار واقع شده است.این مراکز فروش ها همگی لباس کار های آـش نشانی مختلفی اعم از موارد زیر را در اختیار خریداران قرار می دهند:

  • کاپشن و شلوار اتش نشانی

  • کلاه آتش نشانی

  • چکمه های آتش نشانی

  • دستکش های اتش نشانی

  • و…

هر لباسی مخصوص کارخود می باشد. بطور مثال لباس کار افرادی که در خطر برق گرفتگی کارخانه ها هستند، باید ایمن بوده و به گونه ای طراحی شده باشد که مانع از برق گرفتگی فرد شود.

خرید لباس کار عملیاتی آتش نشانی در سراسر کشور

خرید لباس کار عملیاتی در بازار های سراسر کشور، بستگی به به نوع، جنس، کیفیت و مواردی از این قبیل، با قیمت های متفاوتی انجام می شود. اگر قصد خرید لباس مخصوص کار صنعتی را دارید، لازم نیست به مراکز فروش حضوری مراجعه کنید و زمان و هزینه زیادی را صرف نمایید. بلکه فقط با چند کلیک ساده در سطح بازار مجازی، به سایت های اینترنتی دست خواهید یافت که به فروش لباس کار ها مشغول بوده و قیمت فروش مناسبی برای محصولات شان در نظر گرفته اند تا هر کسی توان خرید لباس مورد نظر خود را داشته باشد.

خرید لباس کار عملیاتی

 

Материалы по теме:

خرید اینترنتی لباس کار دوبنده ارزان
خرید اینترنتی لباس کار: امروزه لباس های کاری تحت عنوان لباس های کار دوبنده، توسط شرکت های تولیدی لباس کار ساخته و تولید شده و به بازار ...
سایت فروش لباس کار صنعتی با بهترین کیفیت به صورت انبوه در تهران
سایت فروش لباس کار صنعتی اغلب محصولات خود را به صورت انبوه در سراسر ایران  توزیع می کند .تمام مراکز صنعتی و کارخانجات از ...
مرکز خرید لباس کار مکانیکی باکیفیت
مرکز خرید لباس کار: امروزه اکثر افراد در جهان در محیط کاری خود از انواع و اقسام لباس کار اســتفاده می کنند. علت اصلی استفاده از ...
خرید لباسکار آتش نشانی ضد حریق با نازل ترین قیمت
خرید لباسکار آتش نشانی: لباس آتش نشانی یا هر لباسی که بتواند از شما در مقابل حریق و آتش‌ سوزی‌ های ناگهانی محافظت کند، ...
قیمت لباس کار کارگری در بازار داخلی
قیمت لباس کار کارگری: لباس کار به لباسی می گویند که با دقت به سلیقه،نوع فعالیت شغلی و شرایط آب و هوایی فرد می توان آن ...
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …