فروش عمده روغن خوراکی
خانه / لباس کار / مرکز خرید لباس کار مکانیکی باکیفیت
مرکز خرید لباس کار

مرکز خرید لباس کار مکانیکی باکیفیت

مرکز خرید لباس کار: امروزه اکثر افراد در جهان در محیط کاری خود از انواع و اقسام لباس کار اســتفاده می کنند. علت اصلی استفاده از لبــاس کار راحتی، نگه داشتن بدن در شرایط دمای دلپذیر در نزدیکی دمای بدن و در عین حال محافظت از بدن در مقابل شــرایط محیطی اســت. البته اگر ویژگی هــای حفاظتی لباس بر سایر ویژگی های آن غالب باشد، آن را لباس محافــظ می نامند. لباس محافظ بــرای حفاظت بدن در مقابل گرما و ســرمای شدید، مواد شیمیایی و شرایط کاری خطرناک تولید و استفاده می شود.

مرکز خرید لباس کار

لباس کار مکانیکی و یا لباس کار مکانیک ها به صورت یکسره می باشد. لباس آن ها باید بسیار راحت باشد و هم چنین لباس آن ها باید مقاوم در مقابل پارگی باشد زیرا آن ها به طور مداوم در حال تنش و حرکت می باشند. مکانیک ها مداوم در معرض تماس با روغن خودرو قرار می گیرند پس لباس آن ها نیابد روغن را به خود جذب کند. جنس لباس مکانیک ها اکثرا از پلی استر و پنبه می باشد.

ویژگی های لباس کار مکانیکی مناسب :

  • لباس کار گشاد یا تنگ نخرید سعی کنید متناسب با سایزتان باشد.
  • اگر به خاطر وضعیت کاری بایستی همیشه آستین لباس را تا بزنید مطلوب است لباس کاری که برگزیدید آستین کوتاه باشد.
  • در جاهایی که ماشین آلات وجود دارد لباس کار نباید به هیچ عنوان پارگی با جای باز داشته باشد.
  • مطلوب است به لباس کار هیچ گونه وسایلی وصل یا آویزان نباشد،مانند ساعت،کلید،زنجیر و…
  • به منظور مکان هایی که به خاک و گرد و غبار آلوده هستند از لباس کار هایی که جیب ندارد و لبه دار نیستند استفاده کنید.
  • اگر لباس کار به شکل یک سره باشد و همه ی دکمه های آن باز نباشد خیلی مطلوب است.
  • به غیر از موقیعتی که مطلوب است آستین لباس کوتاه باشد،آستین را نبایستی تا بزنید.

مرکز خرید لباس کار

الیاف بکار رفته در لباسکار مکانیکی

با انتخاب الیاف درست استفاده شده در لباسکار می توان حین حادثه آسیب به بدن را تا حد زیادی کاهش داد و از طرف دیگر برای اطفا حریق آنها از مواد متناسب اطفا حریق استفاده نمود تا هر چه سریعتر بتوان ابعاد جانی و اقتصادی حادثه را نیز تخفیف داد.باید توجه نمود که معمولا لباسکار های مختلف از ترکیبی از الیاف تولید می شوند تا هم هنگام حاثه آسیب دیدگی را تخفیف دهند و هم انعطاف و زیبایی لازم را داشته باشند. جنس پارچه لباس کار هم میتواند ترکیبی از الیاف طبیعی و یا الیاف  مصنوعی باشد و در بعضی موارد به صورت کلی از الیاف شیمیایی و صنعتی ساخته شود.

 فروش جدیدترین لباس کار

فروشگاه ما،تمامی محصولات موجود را به صورت تک و عمده به فروش میرساند و در سراسر کشور عرضه میکند. اگر شما هم دوست دارید که به مشتری دائمی ما تبدیل شوید، کافی می باشد که خرید خود را انجام دهید و کیفیت محصول خود را مشاهده کنید. بنابراین وقت را بیش از این هدر نکنید و همین الآن برای سفارش با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما آماده و ارسال شود.

مرکز خرید لباس کار

مرکز خرید لباس کار مکانیکی باکیفیت

در طراحی لباس کار مکانیکی به علت وسعت قابل توجه تنه انسان در مقایسه با بخش های دیگر بدن و همچنین قرار گرفتن تعداد زیادی از اندام های حیاتی نظیر قلب، ریه، کبد، ستون فقرات و غیره در آن قسمت احتمال بروز خطرات و همچنین شدت خطرات حاصله در آن بخش بسیار بالا بوده است.از این رو کنترل خطرات موجود در محیط های کار و همزمان با آن تدابیر حفاظتی برای این قسمت از بدن حائز اهمیت می باشد.لباس کاپشن شلوار سیلوری دارای ۴ جیب روی کاپشن و ۲ جیب روی شلوار می باشدو  دوخت انجام شده بر روی لباس دو سوزنه بوده،لذا کیفیت دوخت را دوچندان می کند.

مرکز خرید لباس کار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش مسعود صباغیان
راه های ارتباطی باکارشناس فروش
mobile icon شماره موبایل: 09903335423
instagram icon اینستاگرام: esfidkar
email icon ایمیل: aminkar.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع البسه پزشکی

انواع البسه پزشکی با کیفیت بالا از اسفید کار

انواع البسه پزشکی رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و …