بلاگ آموزشی

سایت روپوش آزمایشگاهی به صورت عمده و جزئی

سایت روپوش آزمایشگاهی

سایت روپوش آزمایشگاهی به صورت عمده و جزئی : در این وب سایت فروش روپوش آزمایشگاه به صورت عمده و جزئی صورت میگیرد و شما میتوانید با تماس با ما سفارش خود را ثبت کنید پیش از این به این موضوع میپردازیم که یک لباس آزمایشگاهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد با ما همراه باشید .

از روپوش های آزمایشگاهی و یا پزشکی، پرستاران ، جراحان و پزشک ها و کارگران ، دانشجویان نیز استفاده می کنند. برخی از این لباس ها صرفا برای جراحان و اتاق عمل طراحی شده است طوری که قابلیت استریلیزه کردن آن نیز وجود داشته باشد . یک تعداد از این لباس ها تنها یکبار مصرف بوده که اصطلاحا به آن ها گان جراحی یا لباس اتاق عمل نیز گفته می شود. روپوش پزشکی دارای رنگ بندی متفاوت نیز است.

قابل توجه است که از روپوش های پزشکی برای بیماران نیز استفاده می شود. این روپوش ها عموما یکبار مصرف می باشد و برای استفاده کوتاه مدت در آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سونوگرافی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی روپوش آزمایشگاهی

  • محافظت از لباس و بدن
  • جلوگیری از انتقال آلودگی

موارد استفاده روپوش آزمایشگاهی

  • پزشکی
  • جراحان
  • دانشجویان

فروشگاه ما با سابقه تولید چند ساله و تجربه کاری بالا توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند . خوشبختانه برند ما در این عرصه شهرت خوبی برای خود به دست آورده است . ما به دلیل جنس مرغوب و مواد اولیه ی عالی که برای البسه یکبار مصرف به کار می بریم مراکز آزمایشگاهی و بیمارستانی و پزشکی را به سمت خود جلب کرده ایم.

مزایای خرید از فروشگاه انواع روپوش های آزمایشگاهی :

  • تنوع رنگ و دوخت
  • جنس بی نظیر مواد اولیه
  • ارسال سفارش به موقع
  • ثبت سفارش طبق سلیقه متقاضی

فروشگاه ما کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. لباس های بیمارستانی باید استریل شده باشد و جدا از سایر لباس های دیگر تولید شوند زیرا تماس مستقیم با بدن بیماران دارد، امکان انتقال آلودگی به بیماران خطرناک و جبران ناپذیر است. همواره میتوانید با ما در تماس باشید تا انواع لباس های بیمارستانی یکبار مصرف را با تمامی استاندارد های وزارت بهداشت از فروشگاه ما در انواع رنگ و مدل سفارش دهید.

روپوش پزشکی تترون یا ترگال

روپوش پزشکی از سالیان دور بعنوان یکی از اصلی ترین پوشش پزشکان و جراحان (اسکراب) در مقابله و حفاظت از آلودگی، لکه خون و سایر آلودگی های احتمالی در برابر عفونت ها و مقاربت های بیماران بوده است. بدلیل مقابله با چرک و آلودگی رنگ روپوش از قدیم تا امروز سفید بوده است .

اما امروزه در کنار رنگ یکنواخت این پوشش در تمام دنیا با تغییر مدل و ظاهر روپوش پزشکی سعی در جذب بیماران و عدم یکنواختی پزشکان در مراکز پزشکی و زیبائی شده است . در این مقاله سعی میکنیم علاوه بر معرفی تغییرات و مدل های روپوش ها با کاربرد و محیط آن ها به معرفی جنس و مواد مصرفی بکار رفته در این البسه بپردازیم که امیدواریم برای شما اطلاعات مناسبی را ارائه داده باشیم .

روپوش سفید یا در انگلیسی White Coat یا بدلیل استفاده آن در آزمایشگاه Lab Coat معمولا در همه جای دنیا پوششی سفید رنگ با آستین بلند و قدی بلند – معمولا تا سر زانوان- و یقه انگلیسی ساده می باشد که دارای کمربند یک تکه در پشت آن بوده و اغلب چاک از پشت دارد . اما با توجه به مدل و محیط استفاده آن چاک را می توان از کنار نیز داده و مدل یقه و آستین ها را بسته به الگوی مناسب تغییر داد .

جنس بکار برده در تولید روپوش پزشکی اصولا از سه دسته : تترون (نازک ترین)،ترگال ساده (حد وسط) و ترگال کجراه (ضخیم ترین) تشکیل شده که بسته به محیط استفاده آن روپوش می توان از آن جنس استفاده کرد و نیز درصد وجود نخ و مواد پلاستیکی در آن ها نیز با توجه به کارخانه نساجی تولید کننده متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.