بلاگ آموزشی

فروش اینترنتی لباس فرم پزشکی با کیفیت عالی

فروش اینترنتی لباس فرم پزشکی

فروش اینترنتی لباس فرم پزشکی : برترین تولید کننده لباس فرم پزشکی و بیمارستانی و لباس کار در بین بازار اینترنتی و کسب و کار های. آنلاین و ارسال لباس فرم ها به سراسر نقاط کشور .

نکات مهم در خرید لباس فرم پزشکی چیست؟

معمولا ما با شنیدن لباس فرم بیمارستانی لباسی سفید رنگ و ساده را به یاد می آورند اما لباس فرم پزشکی فقط به رنگ سفید نمی باشد. در واقع لباس پزشکی بسته به نوع شغل فرد انواعی مختلفی دارد که در این مقاله به این موضوع میپردازیم

  1. لباس زنان باردار
  2. لباس فرم خدمه
  3. لباس فرم پزشکان
  4. لباس فرم پرستاران
  5. لباس فرم اتاق عمل (جراحان)
  6. لباس فرم پرسنل
  7. لباس بیماران در انواع (زنانه، مردانه، بچه گانه و مخصوص نوزادان و…)

فروش اینترنتی لباس فرم پزشکی

  • ویژگی یک لباس خوب برای بیماران :

لباس فرم های پزشکی باید حتما استریل و پاکیزه باشند و تا مانع حساسیت برای بیماران شود . جنس پارچه اهمیت بسیار زیادی در لباس فرم پزشکی دارد برای راحتی بیماران از جنس های تترون و ترگال استفاده می شود. این جنس باید به حدی عالی باشد که با چند بار شست شو در مواقع استریل آن آسیب نزند . جنس پارچه باید در برابر مواد ضد عفونی کننده مقاوم بوده که در رنگرزی ها به اصطلاح ضد آب ژاول معروفند یعنی رنگ پارچه ثابت است.

روپوش های بیمارستانی معمولا به رنگ سفید و بدون هر گونه تزئینات و تجملات می باشند و البته باید به این نکته توجه کرد که همه افراد در کادر بیمارستان نمی توانند از رودوش هایی به رنگ سفید استفاده کنند؛ چون سبب انقباض چشمی می شود. پس اتاق عمل ها و اتاق زایمان ها از رنگ سبز استفاده می کنند.

روپوش های پزشکی معمولا یک تکه یا دو تکه از جنس پلی استر یا پنبه ای می باشد از لحاظ جنس باید مقاوم و راحت باشد و مانع حرکت سریع پزشکان به خصوص پزشک های بخش اورژانس نشود و همچنین در مقابل شستشوی روزانه و اتوکشی مقاوم باشد.

دلایل استفاده بیمارستان ها از لباس فرم پزشکی

اصلی ترین و مهم ترین هدف از پوشیدن لباس فرم پزشکی در محیط بیمارستان و درمانی، داشتن حفاظی در مقابل خطرات احتمالی بهداشتی می باشد فرض کنید بیماری زخمی شده است در صورتی که لباس فرم مناسب و تمیزی بر تن نداشته باشد دچار عفونت و به دنبال آن مشکلات بعدی خواهد شد . به دلیل اینکه محیط آلوده می باشد لباس فرم پزشکی هم برای بیمار و هم برای پزشک جزء الزامات می باشد . شغل ها باید از دید مردم و افراد متفرقه مشخص شده باشد تا افراد به راحتی متوجه حضور پزشکان، پرستاران، افراد خدمه و … شوند. از آنجایی که رنگ سفید مشخص کننده آلودگی هاست در مراکز پزشکی بیشتر از این رنگ برای لباس فرم پزشکی استفاده می کنند. از طرفی رنگ سفید سبب تقویت روحیه بیماران می شود.

پس نتیجه میگیریم که لباس فرم پزشکی در یک محیط کاری چه نقش مهمی برای بیمار و پزشک و کارکنان ایفا کرده و باید در انتخاب و استفاده آن دقت لازمه را کرده باشیم , شما میتوانید برای سفارش محصولات خود با مشاورین ما تماس بگیرید تا بتنوانیم شمارا در انتخاب خود کمک کنیم تا بهترین محصول ممکن را خریداری کنید .

فروش اینترنتی لباس فرم پزشکی

از اینکه امین دوخت را جهت سفارش محصولات خود انتخاب کرده اید تشکر میکنیم ، همچنین شما می توانید جهت تسریع در روند ارسال و دریافت ، سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ در زیر این این مقاله ثبت شده است مراجعه کنید و سپس با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل فرمایید. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.