بلاگ آموزشی

بورس البسه پرستاری مردانه با طرح و رنگ های متنوع

بورس البسه پرستاری مردانه

بورس البسه پرستاری مردانه : البسه های بیمارستانی بنا به مورد استفاده در رنگ ها و جنس های مختلفی تولید می شوند که از لحاظ موارد بهداشتی باید دارای استاندارد های لازم را دارا باشد و در عین حال کیفیت مناسبی را به ارمقان بیاورد ، به صورت کلی تمامی البسه های کار برای حفاظت فردی در مقابل ورود میکروب و مواد آلوده به بدن فرد تهیه و تولید می شوند ، برای مثال لباس های جراحی بایستی عاری از هر گونه میکروب بوده و جنس پارچه های مورد استفاده بایستی از الیافی تهیه شده باشد که میکروب به خود جذب نکند .

انواع لباس کادر پزشکی چیست؟

اگر به مراکز بیمارستانی مراجعه کرده باشیم همواره با مدل های متفاوتی از لباس کادر پزشکی مواجه خواهیم شد که هر کدام از نظر طراحی، رنگ، مدل و… با همدیگر دارای تفاوت هایی می باشند . از جمله مهم ترین انواع لباس کادر پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لباس فرم پزشکان
  • لباس فرم پرسنل مراکز درمانی
  • لباس ویژه اتاق عمل

بورس البسه پرستاری مردانه

هر کدام از انواع لباس های ذکر شده باید دارای ویژگی ها و خصوصیاتی باشند که در ادامه آن ها را برای شما شرح می دهیم.

  1. لباس فرم پرسنل مراکز درمانی

همواره در بیمارستان ها و مطب های پزشکی بخش پذیرش بیمار وجود دارد و پرسنل فعال در این بخش از لباس فرم مخصوص خود استفاده می کنند. برای خانم ها و آقایان همواره لباس فرم مخصوص پرسنل وجود دارد که باید حتما از آن ها در این بخش استفاده کرد .

  1. لباس فرم مخصوص اتاق عمل

به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین انواع لباس پزشکی در بیمارستان ها لباس فرم ویژه اتاق عمل می باشد . لباس فرم ویژه اتاق عمل باید دارای خصوصیات زکر شده در زیر باشد:

  • برخورداری از سایز مناسب
  • جنس پنبه
  • برخورداری از رنگ آبی یا سبز
  • کاملا استریل شده

امروزه طراحی و تولید انواع لباس جراح باید به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام می شود و معمولا مراکز پزشکی و به خصوص بیمارستان ها به مشخصه های کیفی انواع لباس جراحی توجه ویژه ای می کنند.

بورس البسه پرستاری مردانه

  1. لباس فرم پزشکی

از جمله متداول ترین و رایج ترین لباس های کادر پزشکی می توان به لباس فرم پزشکان اشاره کرد که اغلب به صورت یک تکه و یا به صورت دو تکه لباس و شلوار هستند . لباس فرم پزشکان باید اغلب به رنگ سفید بوده و همچنین از جنس پنبه و یا پلی استر می باشند .

لباس های کار پزشکی در چه محیط هایی بایستی تولید شوند ؟

با توجه به حساسیت موجود در تولید لباس های کار بیمارستانی و پزشکی و مقاومت پارچه ها در مقابل آلودگی و میکروب این نوع لباس بایستی در کا گاه های تولیدی معتبر و بهداشتی به لحاظ محیطی تولید شوند ، خصوصا لباس بیمار لباس جراحی و لباس های یکبار مصرف از درجه اهمیت بالایی برخوردار می شوند .

نکات ویژه در خرید لباس فرم پزشکی

در خرید لباس های کادر پزشکی باید به برخی از معیار ها و پارامتر ها توجه ویژه ایی داشته باشیم تا در نهایت بتوان محصولات باکیفیت، مرغوب و استاندارد را خریداری کنیم . اولین نکته ای که باید در خرید لباس فرم پزشکی به آن توجه کنیم نوع لباس و ویژگی های مورد نیاز آن می باشد. برای مثال برای خرید لباس ویژه اتاق عمل باید ویژگی ها و خصوصیات مورد انتظار در این لباس را مد نظر داشته باشیم .

 بورس لباس پزشکی با قیمت ارزان و بدون واسطه

برای خرید لباس های پزشکی و بیمارستانی با قیمت ارزان و بدون واسطه از طریق شماره های ذیل با کارشناسان بازرگانی ما ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت محصول مورد نظر برای شما ارسال کنیم لازم به ذکر می باشد کلیه لباس ها در بسته بندی های مناسب و در محیط های ایزوله و بهداشتی تهیه و نگهداری می شود .

با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.