بلاگ آموزشی

خرید اینترنتی البسه آزمایشگاهی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

خرید اینترنتی البسه آزمایشگاهی

خرید اینترنتی البسه آزمایشگاهی: فروش روپوش آزمایشگاهی در فروشگاه اینترنتی امین دوخت با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی صورت می گیرد. شما می توانید جهت خرید روپوش آزمایشگاهی میتوانید هم از طریق لینک و شماره تماس بگیرید. تعداد مورد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان امین دوخت تماس حاصل فرمایید.

روپوش پزشکی دارای انواع مختلفی هست و می تواند بلند یا کوتاه و دارای رنگ و جنس های متفاوت باشد. بیشتر اوقات مدل بلند آن برای خانم ها و از مدل کوتاه آن برای آقایان مورد بهره گیری قرار میگیرد. این وسیله جهت محافظت از بدن و لباس و همچنین رعایت بهداشت و نظافت کاربرد دارد. جنس این روپوش ها از پارچه هایی با درصدهای مختلفی از نخ و پلی استر تولید و تهیه می شود.

از روپوش آزمایشگاهی و یا پزشکی، پرستارها، جراحان و پزشکان و کارگرها، دانشجویان نیزبهره گیری می شود. یکسری از این لباس ها صرفا برای جراحان و اتاق عمل طراحی شده و طوری که قابلیت استریلیزه کردن آن وجود دارد. بعضی از این لباس ها تنها یکبار مصرف بوده که اصطلاحا به آنها گان جراحی یا لباس اتاق عمل نیز گفته شده. روپوش پزشکی دارای رنگ بندی متفاوت نیز هست.

قابل توجه است که از روپوش های پزشکی برای بیماران نیز مورد بهره گیری می شود. این روپوش ها بیشتر اوقات یکبار مصرف بوده و برای استفاده کوتاه مدت در آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سونوگرافی نیز مورد بهره گیری قرار می گیرد.

ویژگی روپوش آزمایشگاهی

  • محافظت از لباس و بدن
  • جلوگیری از انتقال آلودگی

خرید اینترنتی البسه آزمایشگاهی

موارد استفاده روپوش آزمایشگاهی

  • پزشکی
  • جراحان
  • دانشجویان

فروش روپوش آزمایشگاه و روپوش پزشکی در فروشگاه اینترنتی امین دوخت به صورت اینترنتی بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از امین دوخت می توانید راهنمای خرید را ببینید. این محصول به صورت تک و تعداد نیز فروخته می شود.

روپوش آزمایشگاهی کودک و نوجوان

روپوش آزمایشگاهی-کودک و نوجوان، طراحی و تولید و تهیه شده توسط روپوش پزشكي بصيرت. این محصول تهیه شده از پارچه تترون درجه یک هست. الياف به كار گرفته که دراین پارچه، سبکی و راحتی را باعث مي شود. 

این روپوش از لباس آن ها محافظت کرده و همچنین به عنوان یک یونیفرم ساده عمل میکند . این پوشش از یک پارچه ی کتانی ، نخی سفید رنگ یا ترکیب پلی استر نخ ساخته شده که اجازه ی شستشوی آن در دمای بالا و تمیز کردن آن را امکان میکند . روپوش های مشابهی نمادی از یادگیری در آرژانتین هست به طوری که آن جا توسط دانشجویان پوشیده می شود . در تونس و موزامبیک ، معلمان روپوش سفید برای محافظت از لباس هایشان از گچ می پوشند.

خرید اینترنتی البسه آزمایشگاهی

روپوش آزمایشگاهی در کار آزمایشگاهی

روپوش آزمایشگاهی زمان بهره گیری در آزمایشگاه در برابر ریزش تصادفی مایعات مانند اسید ها شخص را محافظت می کند . در این مورد آن ها بیشتر اوقات دارای آستین های بلند هستند و از یک ماده ی جاذب ، نظیر نخ ، ساخته شده است تا کاربر از ماده ی شیمیایی در امنیت باشد . بعضی از روپوش های آزمایشگاهی دارای دکمه هایی در انتهای آستین ها هست که تا دور مچ بسته شود تا آستین ها به ظروف آزمایشگاهی حاوی مواد شیمیایی آزمایشگاهی گیر نکند. روپوش های آزمایشگاهی آستین کوتاه نیز وجود دارند که زمانی استفاده می شوند که حفاظت از موادی نظیر اسید غیر ضروری هست و یک سری از دانشمندان نظیر میکروبیولوژیست ها طرفدار آن ها هستند چون شستشوی بازوها ساده می شود ( یک اهمیت زیاد در رشته میکروبیولوژی ) .

روپوش های Howei ، برای امنیت بیشتر ، یک نوع از روپوش آزمایشگاهی به اسم روپوش آزمایشگاهی گونه Howei بهره گیری می شود . چنین اسمی بعد از گزارشی مرسوم شد که توسط امنیت اجتماعی و سلامت بریتانیا به سرپرستی J. W. Howie در سال ۱۹۷۸ به منظور به قانون در آوردن اعمال استاندارد آزمایشگاهی بالینی ارایه شده بود. در میان استاندارد های وضع شده پوشش محافظتی بوده، به همین منظور یک نوع روپوش آزمایشگاهی تمام پوشانده که بیش از یک صد سال در بریتانیا بهره گیری میشود اسم روپوش Howei را به خود گرفت که نشان از تهیه ی این گزارش میباشد . دارای دکمه های در سمت چپ ، قسمت های ارتجاعی پوشاننده ی مچ و یک یقه ی چینی هست که بسیار شبیه به یونیفرم یک سر آشپز میباشد. طراحی آن به منظور به حداقل رسانی تماس پاتوژن با لباس های بیرون فرد مورد نظر بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.