بلاگ آموزشی

روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت

روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت

روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت : انواع روپوش بیمارستانی زنانه متفاوت می باشد و متناسب با هر بخش و هر سمت یک لباس فرم مخصوص در نظر گرفته شده است. فروش روپوش بیمارستانی زنانه با طرح های متنوع مرغوب و کیفیت بالا، توسط برند امین دوخت برای شما مشتریان عزیز ارائه می شود. بیمارستان یکی از مجموعه های حساس می باشد که تمامی پرسنل و کارکنان آن موظف به داشتن لباس فرم مناسب می باشند.

لباس فرم در بیمارستان علاوه بر ایجاد هماهنگی و نظم  دلایلیی مانند بهداشت، ایمنی و حفاظت از آلودگی و… دارد. همانند حساسیت خود بیمارستان، لباس فرم این مجموعه نیز از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود و در انتخاب آن می بایست دقت کافی شود.

روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت و شیک

روپوش بیمارستانی زنانه به طور معمول از جنس پنبه و یا پلی استر می باشد. وجود نخ پنبه سبب مقاومت در مقابل مواد شیمیایی می شود و پلی استر موجب مقاومت و حفظ کیفیت در مقابل شست وشو با آب داغ می شود. به همین علت اصولا از پارچه هایی بهره گیری می شود که ترکیبی از پلی استر و نخ پنبه باشد مثل تترون و ترگال. روپوش ها اساسا می بایست با مواد ضد عفونی کننده شست شو داده شوند به همین علت کیفیت و جنس آن بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

فروش روپوش بیمارستانی زنانه: اکثر روپوش بیمارستانی زنانه به رنگ سفید هستند ولی امروزه به علت ایجاد تنوع  و گوناگونی و بازاریابی، طراحی و رنگ های گوناگونی از این روپوش ها دیده می شود. این لباس عموما راحت طراحی می شوند که پرسنل در آن احساس راحتی داشته باشند. پروسه تولید این لباس ها از نظر طراحی، برش و دوخت بر اساس استاندارد ها انجام می گیرد تا دست وپا گیر نباشد و مزاحمتی در حین فعالیت ها ایجاد نکند.

فروش روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت

روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت
روپوش بیمارستانی زنانه ارزان قیمت

روپوش بیمارستانی زنانه در طرح های مختلف و اجناس متفاوت توسط تولیدی‌ های گوناگونی تولید شده و به فروش می ‌رسند. شما مصرف کنندگان محترم برای خرید انواع روپوش بیمارستانی زنانه می توانید به نمایندگی های فروش به صورت حضوری و آنلاین مراجعه کنید. نرخ مستقیم روپوش بیمارستانی زنانه بدون واسطه و به صورت عمده بسیار کمتر می باشد. تمامی پرسنل بیمارستان و یا هر مجموعه درمانی موظف به بهره گیری از لباس کار و فرم مخصوص کار خود می باشند. روپوش یکی از لباس ‌هایی می باشد که پرستارها و پزشکان استفاده می‌ کنند.

روپوش‌ ها عموما در رنگ سفید و گاها سبز نیز تولید می ‌شوند. پارچه به کار گرفته شده در روپوش می بایست مقاوم باشد. یک روپوش بیمارستانی زنانه به علت رعایت موارد بهداشتی مداوم باید شسته شود. به همین علت بهره گیری از پارچه مناسب در روپوش یک ملاک و معیار بسیار اساسی می باشد. ضخامت مناسب، عدم جذب، مقاوم در مقابل مواد شیمیایی و  پارگی از اصلی‌ترین ویژگی های یک روپوش با کیفیت و مرغوب خواهد بود.

پارچه های استفاده شده در تولید روپوش بیمارستانی زنانه

فروش روپوش بیمارستانی زنانه: روپوش ‌ها معمولا از جنس‌ های مختلفی چون تترون و ترگال تولید می‌ شوند. پارچه ترگال در دو نوع ترگال ساده و کجراه می باشد که تفاوت آن در میزان ضخامتش است. به طور معمول اکثرا از پارچه ترگال بخصوص نوع کجراه در تولید روپوش های درجه یک بهره گیری می‌ شود. رنگ ‌های مورد استفاده این پارچه سفید و سبز می باشد. روپوش ‌های سبز به روپوش اتاق عمل نیز معروف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.